İstanbul
Giriş Tarihi : 17-07-2013 04:59

Radyocular Bağcılar'da iftar sofrasında buluşuyor

Bağcılar Belediyesi’nin her gün üç bin kişinin iftar yaptığı “Ramazan Çadırı-İrfan Sofrası”ndaki programlarına birbirinden ünlü ve deneyimli radyo sunucuları renk ve heyecan katıyor. Programın başından sonuna kadar izleyicinin nabzını tutan sunucular heyecanın son dakikaya kadar devam etmesi için çaba gösteriyorlar.

Radyocular Bağcılar'da iftar sofrasında buluşuyor
Bağcılar Belediyesi ‘nin, her yıl olduğu gibi bu yılda “Ramazan Bağcılar’da Farklı Yaşanır” sloganıyla düzenlediği “Ramazan Çadırı-İrfan Sofrası” programlarına ilgi her geçen yıl daha da artıyor. Bu yıl da üç bin kişinin orucunu açmak için bir araya geldiği çadırda düzenlenen iftar programları başladığı günden itibaren büyük ilgi topluyor.  İftarda her kesimden ve her yaştan Bağcılarlıyı  Wi-Fi’li, klimalı ve güvenlik kameralı çadırda buluşturan programlarda deneyimli ve tanınmış radyocular da sunuculuk yapıyor.
 
“DENEYİMLİ RADYOCULAR PROGRAMLARA HEYECAN VE RENK KATIYOR”
 
Her programın vazgeçilmezlerinden olan sunucular da deneyimleriyle davetlilere renkli saatler yaşatıyorlar.  Davetlilerin programın başından sonuna kadar ilgisini ve dikkatini toplayan sunucular programların heyecanını arttırıyor ve renklendiriyorlar. “Ramazan Sofrası-İftar Çadırı” programlarının ilgi ile izlenmesinde önemli rol oynayan sunucular “radyo programlarına kattıkları heyecanı”  Bağcılar’daki iftar çadırına taşıyorlar.
 
“Ramazan Çadırı-İrfan Sofrası” programlarındaki ilgiyi ve heyecanı arttıran sunucular: Abdullah Arıdoru, Mehmet Yavuzer (İstanbul FM), Mehmet Yaşar (Bizim Radyo), Ferhan Metin (Türkiye Polis Radyosu), Düşbahçesi Ali  (Medya FM), Bekir Kaplan  (İstanbul Valiliği Radyosu), Sırrı Er (TRT FM), Akif Özcan (Radyo Ekin), Derman (Radyo Mastika),  Hatice Tongar (Moral FM),  Ali Osman Kara (İstanbul’un Sesi Radyosu), Hopdedik Ayhan (Radyo Turkuvaz), Ufuk Karcı (TGRT FM), Zeynep Kaya (Burç FM), Afrikalı Ali (Kral FM), Bilo Ağa (Star Artı), Tuğrul Altınkara (Radyo 34), Meltem Mendi (Karadeniz FM),  Cenk Durmaz (Radyo D), Umut Öztürk (Radyo 7), Onur Yar (Pal FM), Recep Kara (Seyr FM), Serda Ceyhan (Radyo Alaturka), Uğur Bozdağ(Delta FM), Yalçın Alaca (Kanaltürk Radyo), İbrahim Soydan Erden (Lalegül FM), Cenk Sarıkaya (Radyo Trafik), Başak İkiz (Yön Radyo), Mansur El Sabah (Alem FM) ve Adem Metan (Karadeniz FM)