Boğaziçi Gündem
HV
08 HAZİRAN Perşembe 19:27

BTP Başkanı'ndan çok konuşulacak yanıt: Tuvalet terliği olsa ona basarım

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Habertürk canlı yayınında Mehmet Akif Ersoy'un sorularını yanıtladı. Ersoy'un "Seçim ikinci tura kalırsa ve adaylar Erdoğan ve Kılıçdaroğlu olursa tavrınız ne olacak?" sorusuna Baş'ın verdiği cevap şaşkınlık yarattı.

SİYASET
Giriş Tarihi : 21-03-2023 00:50
BTP Başkanı'ndan çok konuşulacak yanıt: Tuvalet terliği olsa ona basarım

 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Habertürk canlı yayınında Mehmet Akif Ersoy'un sorularını yanıtladı. "Erdoğan'ın adaylığı kırmızı çizgimiz." diyen Baş, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"Seçim ikinci tura kalırsa ve adaylar Erdoğan ve Kılıçdaroğlu olursa tavrınız ne olacak?" sorusuna yanıt veren Baş'ın ifadeleri sosyal medyada gündem oldu.

 

"TUVALET TERLİĞİ OLSA ONA BASARIM"

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, sözlerine şöyle devam etti: "Hani sosyal medyada diyorlar ya, 'tuvalet terliği olsa ona basarım.' Erdoğan'ın karşısında kim varsa onu destekleriz. Ama bu kim varsayı şey algılamayalım... Kemal Bey kim varsa denecek birisi değil. İkinci tura Sayın Kılıçdaroğlu kalırsa onu destekleriz, Sayın İnce kalırsa onu destekleriz, Sayın Oğan kalırsa onu destekleriz"

AdminAdmin

YORUMLAR
google-site-verification: google35f67d2386fa5dfc.html