Boğaziçi Gündem
HV
26 KASIM Cumartesi 19:10

Barış Manço, kendi yaptırdığı okulda anıldı

Anadolu rock ve pop müziğinin önde gelen isimlerinden, besteci, TV programcısı Barış Manço, vefatının 23’üncü yıl dönümünde, kendi yaptırdığı Barış Manço Ortaokulu’nda özel bir programla anıldı. Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi öğrencisi Muhammed Atalay’ın Barış Manço olduğu programda, çocuklar Barış Manço’nun efsanevi programı Adam Olacak Çocuk’u canlandırdılar.

gundem
Giriş Tarihi : 01-02-2022 12:31
Barış Manço, kendi yaptırdığı okulda anıldı
İLGİLİ HABERLER Avrupa’nın en büyük ve donanımlı film platolarından biri İstanbul’da açılıyor Üsküdar’da Şemsi Paşa Camii’nin yanında bulunan yol yapılmayı bekliyor

Anadolu rock ve pop müziğinin önde gelen isimlerinden, besteci, TV programcısı Barış Manço, vefatının 23’üncü yıl dönümünde Tuzla’da özel bir program ile anıldı. Barış Manço’nun Tuzla’nın Mimar Sinan Mahallesi’nde yaptırdığı Barış Manço Ortaokulu’nda gerçekleştirilen programda Barış Manço’nun efsanevi programı Adam Olacak Çocuk canlandırıldı.

 

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi öğrencisi Muhammed Atalay’ın Barış Manço olduğu programda, Barış Manço Ortaokulu ve Bilgi Evleri öğrencileri, Manço’nun unutulmaz şarkılarını söylediler. Yaklaşık 50 dakika süren programın tamamı Tuzla Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarında yayınlandı. O anlar izleyiciler tarafından ilgi gördü.

 

 

Haberin Videosu : Barış Manço Tuzla'da anıldı videojs.options.flash.swf = "files/player/video-js.swf";

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

Boğaziçi Gündem

Haber Editörü

AdminAdmin

YORUMLAR
google-site-verification: google35f67d2386fa5dfc.html