Teknoloji
Giriş Tarihi : 03-12-2021 18:41   Güncelleme : 03-12-2021 18:41

Apple MagSafe Pil Paketinde 25 $ tasarruf edin

iPhone 12 ve 13 için MagSafe Pil, bu yüzde 25 indirim sayesinde hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Ayrıca yenilenmiş bir Oculus Quest 2, Acer Swift 5 ve Razer Blade 14 dizüstü bilgisayarlardan ve bir sürü daha fazlasından tasarruf edebilirsiniz.

Apple MagSafe Pil Paketinde 25 $ tasarruf edin

Bugün, Kara Cuma'nın üzerinden bir hafta geçti (hayırlı olsun). Alışveriş hafta sonu ve Şükran Günü tatili, sanki yıllar önce yaşanmış gibi hissedilebilir, ancak yenileri artmaya devam ederken bazı anlaşmalar ortalıkta dolanıp duruyor. Zamanın akıp gitmesine engel olamayız, ancak size mümkün olan en iyi teknoloji fırsatlarını sunmaya devam edebiliriz.

Her şeyi başlatan Apple MagSafe Pil Paketi tüm zamanların en düşük fiyatına ulaştı. Taşınabilir pil yaz aylarında piyasaya sürüldü ve bazı makul indirimleri görmek uzun sürmedi. Şimdi, tatil hediyesi için tam zamanında, MagSafe Pil Paketini Amazon veya Best Buy'dan 75 Dolar'a alabilirsiniz - tam 25 Dolar indirim. Bu pil takımı bir iPhone 12 veya 13'ü boştan dolduramayabilir, ancak pilleri dolu tutmanın en kolay yollarından biridir. Ayrıca, AirPod'larınız için bir MagSafe kablosuz şarj diski rolünü oynayabilir. İncelememizi okuyun.