Boğaziçi Gündem
HV
04 ARALIK Pazar 06:02

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Kendi Zehrinizde Boğulun”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından kendisi ve eşi Emine Erdoğan'ın Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurdu. Geçmiş olsun dileklerini ileten Tuzla Belediye başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Erdoğan'ın Kovid-19'a yakalanmasına ilişkin açıklamalarının ardından sosyal medya üzerinden, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmesini bekleyenlere sert sözlerle yüklendi. Başkan Yazıcı,” Kendi zehrinizde boğulun” dedi.

gundem
Giriş Tarihi : 05-02-2022 21:47
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Kendi Zehrinizde Boğulun”
" itemprop="articleBody"> İLGİLİ HABERLER Ravza Kavakçı’dan CHP’li Veli Ağbaba’ya sert yanıt İyiki Varsın Eren filmini izleyen yaşlılar göz yaşını tutamadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından kendisi ve eşi Emine Erdoğan'ın Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurarak, “Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz,” sözleriyle duyurdu. Duyurunun ardından bazı sosyal medya kullanıcıları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Koronavirüs salgınından dolayı hayatını kaybetmesini dileyen paylaşımlarda bulundu.

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, bu paylaşımı yapan vatandaşları sert sözlerle eleştirdi. Başkan Yazıcı, bu paylaşımlardan oluşan bir video paylaşarak, “Sayın Cumhurbaşkanımızın özellikle de sizin gibi virüslere karşı bünyesi de iradesi de oldukça güçlüdür. Kendi zehrinizde boğulun” ifadelerini kullandı.

Boğaziçi Gündem

Haber Editörü

AdminAdmin

YORUMLAR
google-site-verification: google35f67d2386fa5dfc.html