Teknoloji
Giriş Tarihi : 22-11-2021 19:23   Güncelleme : 22-11-2021 19:23

TikTok artık Samsung ve LG TV'lerde, Android TV cihazlarında mevcut

Resmi TikTok TV uygulaması artık Kuzey Amerika'daki Samsung ve LG akıllı TV'lerin yanı sıra Google TV'li Chromecast dahil olmak üzere Android TV cihazlarında kullanılabilir.

TikTok artık Samsung ve LG TV'lerde, Android TV cihazlarında mevcut

TikTok, TV ekranlarındaki varlığını önemli ölçüde genişletiyor. İlk olarak Amazon'un Fire TV platformunda Kuzey Amerika'da piyasaya sürüldükten sonra, TikTok TV uygulaması bugün Samsung ve LG akıllı TV'lerde ve ayrıca Google TV'li Chromecast dahil olmak üzere Android TV cihazlarında kullanılabilir.

Çok popüler olan mobil uygulama "küçük neşe patlamaları" için tasarlanırken, TikTok büyük ekran yazılımının "evde TV izleme deneyimi için optimize edildiğini ve bu sayede For'umuzdan içerik izlemeyi kolaylaştırdığını" söylüyor. Siz ve Takip edilenler büyük ekranda yayınlanıyor. Buna oyun ve komediden yemek ve hayvanlara kadar çok çeşitli kategorilerde en çok beğenilen ve görüntülenen videolar dahildir.” TV uygulamasında da bir Keşfet bölümü var. TikTok videoları en fazla üç dakika uzunluğunda olabilir.

İlgili

TikTok'un Sınır Rehberi

Kuzey Amerika'nın ötesinde, TikTok 2020'den beri Birleşik Krallık'ta Samsung TV'lerde ve Fire TV'de mevcuttur. Eylül ayında 1 milyar aktif aylık kullanıcı ve Android'de, ABD'de ortalama izlenme süresi için YouTube'u geçtiği bildirildi. Artık evinizdeki en büyük, en güzel ekranda ByteDance'in sahibi olduğu şirketin çok ünlü algoritmasına kendinizi kaptırabilirsiniz.