Magazin
Giriş Tarihi : 16-09-2013 01:31

Serdar Ortaç’dan sürpriz teklif

Serdar Ortaç 20 Eylül Cuma akşamı Nossa Costa’da vereceği konserde İrlandalı sevgilisine bu kez de sahneden evlenme teklifinde bulunacak.

Serdar Ortaç’dan sürpriz teklif
İrlandalı fotomodel Chloe Loughnan ile 1,5 yıldır aşk yaşayan sanatçı, sevgilisiyle nişanlandığını söylemiş ardından, geçtiğimiz günlerde Orhan Gencebay’ın Chloe’yi kendisi için anne ve babasından istediğini açıklamıştı.
 
Sevim Emre ile birlikte Türkbükü’nde, Chloe’nin annesi Lucy ve babası Jason ile aynı otelde kalan Gencebay’ın kendisine babalık yaptığını ve Chloe’yi geleneklerimize göre istediğini vurgulayan Ortaç, şimdi de sevgilisine sürpriz yapmaya hazırlanıyor.
 
Bu yıl nikah masasına oturacağını söylediği sevgilisinin, Twitter’da kendisine yönelik, ‘Sen evlenemezsin, o kız da ülkesine kaçar’ türündeki eleştirilere en az kendisi kadar üzüldüğünü vurgulayan sanatçı Chloe’yı mutlu etmek için elinden geleni yapıyor. Ortaç’ın bu nedenle, çok sevdiği nişanlısını onore etmek için böyle bir jest yapmayı planladığı öğrenildi.
 
Serdar Ortaç, Ataköy Marina’da gerçekleşecek iki bin kişilik dev konser öncesi adeta kampa çekilmiş gibi hazırlanıyor. Bu konserine de sevgilisinin çok sevdiği ‘İşim olmaz’ şarkısını seslendirerek başlayacak olan Ortaç, 2,5 saat sahnede kalacak.
 
“Önce sevdim, sonra nişanlandım, sıra evlenmeye geldi” diyen ve sevgilisinin, evlenince din değiştirmesini istemediğini dile getiren Ortaç, “Ona böyle bir şeyi hiç teklif etmedim. Benim için bu dünyada her insan kutsaldır. Dini, ırkı hiç fark etmez. İnsan olması önemli” diye konuştu.