İstanbul
Giriş Tarihi : 11-06-2012 01:14

Semt Konakları Yaz Şenlikleri Sütlüce'de devam etti.

Beyoğlu Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu 2012 Semt Konakları Yaz Şenlikleri Sütlüce Mahallesi Bademlik Semt Konağı öğrencilerinin yapmış olduğu gösteriler ile devam etti.

Semt Konakları Yaz Şenlikleri Sütlüce'de devam etti.

Beyoğlu Belediyesi Semt Konakları Yaz Şenlikleri tüm coşkusuyla devam ediyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın ev sahipliğinde her akşam bir semt konağının bahçesinde düzenlenen şenliklerde sahne alan öğrencilerin birbirinden renkli gösterileri ve konserleri aileleri ve programları takip edenleri büyülüyor.


Beyoğlu Belediyesi’nin ilçe halkının eğitimden sağlığa, kültürel etkinliklerden sosyal yardımlaşma hizmetlerine kadar pekçok hizmete daha hızlı, daha kolay ve kaliteli bir biçimde ulaşmasını sağlamak amacıyla açtığı, 12 semt konağının yaz şenlikleri coşkuyla devam ediyor.  Her gün farklı semt konağında düzenlenen ve sonrasında pilav ikramı yapılan programlar semt konaklarının bahçesini adeta şenlik alanına çeviriyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan şenlik programlarına katılarak çocuklarla ve mahalle sakinleriyle bir araya geliyor. Çocukların sahne performanslarıyla mutlu olan Demircan, kursiyerlerin el sanatlarının yer aldığı sergileri açıyor, onlarla sohbet ediyor, memnuniyetini dile getiriyor.


Bademlik Mahallesine kurulan sahnede coşkulu bir programla belediye başkanları Ahmet Misbah Demircan’ın ve öğretmenlerinin, velilerinin ve mahalle sakinlerinin karşısına çıkan çocuklar ve gençler unutulmaz dakikalar yaşattı. Program, bir yıl boyunca semt konaklarının müzik atölyesinde eğitim gören gençlerin halk müziği konseri ile başladı. Büyüklerinin konserini sahne kenarından izleyen minikler sırasıyla sahneye çıkarak gösterilerini sundu. Gösterileri ve renkli kostümleriyle sahneyi gökkuşağına boyayan ve büyüklerin yoğun alkışlarını alan miniklerin heyecanını Başkan Demircan da paylaştı. Çocuklarla tek tek ilgilenen onları öpen Demircan, program sonunda kursiyerlerin açtığı el sanatları sergisini gezdi.


http://www.bogazicigundem.com/


BOĞAZİÇİ GÜNDEM FARKIYLA FOTO GALERİ