Boğaziçi Gündem
HV
04 ARALIK Pazar 05:52

İyiki Varsın Eren filmini izleyen yaşlılar göz yaşını tutamadı

Tuzla’da yaşayan ve Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’ne gelen 65 yaş üstü büyükler için sinema etkinliği düzenlendi. Trabzon Maçka'da teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünün anlatıldığı 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmini izleyen büyükler duygu dolu anlar yaşadı.

gundem
Giriş Tarihi : 03-02-2022 12:25
İyiki Varsın Eren filmini izleyen yaşlılar göz yaşını tutamadı
İLGİLİ HABERLER Barış Manço, kendi yaptırdığı okulda anıldı Ehliyet yenileyecekler dikkat! İşte istenen belgeler ve yeni ücret tarifesi

Tuzla’da akranları ile beraber vakit geçirmek, yalnızlık duygularını yaşamamak ve çeşitli aktiviteler ile hayata tutunmak için Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’ne gelen 65 yaş üstü büyüklere, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın talimatıyla sinema etkinliği düzenlendi. 65 yaş üstü büyükler, Tuzla Şifa Park AVM’nin içerisinde bulunan sinemada, Trabzon Maçka'da teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünü anlatan 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmini izlediler. Filmi izleyen 65 yaş üstü büyükler, duygu dolu anlar yaşadılar. Evlerinden servisle alınan büyükler, program sonunda yine evlerine servisle bırakıldılar.

 

“ÇOK DUYGULANDIK”

Sinema etkinliğine katılan Rabia Topçu,”Bu etkinlik için çok sevindik. Ancak film üzücü. Başkanımıza çok selam söylüyoruz. Bizi gezdiriyor. Çok iyi bakıyor. Her yere götürüyorlar” dedi.

 

Fatma Yılmaz ise, “Yaşlıyız ama yine de sinemaya geldik” dedi.

Film sonunda duygu dolu anlar yaşana 65 yaş üstü büyükler,” Çok duygulandık” ifadelerini kullandılar.  

 

Haberin Videosu : Tuzla’da Eren filmini izleyen yaşlılar göz yaşını tutamadı videojs.options.flash.swf = "files/player/video-js.swf";

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

Boğaziçi Gündem

Haber Editörü

AdminAdmin

YORUMLAR
google-site-verification: google35f67d2386fa5dfc.html