Haber
Giriş Tarihi : 25-01-2016 10:24   Güncelleme : 25-01-2016 10:24

Fikret Orman'dan Aras Özbiliz itirafı

Beşiktaş'ın yeni transferi Aras Özbiliz'le bir araya gelen siyah-beyazlı kulübün başkanı Orman, 26 yaşındaki futbolcuyu iki yıldır takip ettiklerini açıkladı.

Fikret Orman'dan Aras Özbiliz itirafı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı futbol takımının yeni transferi Aras Özbiliz'i iki yıldır yakından takip ettiklerini söyledi. 

Akaretler'deki kulüp binasında Aras Özbiliz'le bir araya gelen Fikret Orman, görüşmenin ardından BJK TV'ye açıklama yaptı.

"İki yıldır takip ediyorduk"

Aras Özbiliz'in sakatlıktan yeni çıktığını anlatan siyah-beyazlı kulübün başkanı, "Aras'ı iki yıldır takip ediyorduk. Geçen sene şanssız bir sakatlık geçirdi, çapraz bağları koptu. Sahalara dönmesi biraz zaman aldı. Takımda görmek istediğimiz bir oyuncuydu. Babası İhsan ağabeyle uzun zamandır konuşuyorduk. Artık oynaması gerekiyor. Çok mutluyum. Camiamıza hayırlı olsun" değerlendirmesinde bulundu. 

Beşiktaş'a transferinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Aras Özbiliz ise "Çok mutluyum. Başkan beni çok seviyor, ben de onu seviyorum" diye görüş belirtti. 

Aras Özbiliz, Beşiktaş'ı uzun süredir takip ettiğini de aktararak, "Takım çok iyi gidiyor. Beşiktaş her zaman şampiyonluğa oynar" ifadelerini kullandı.