Spor
Giriş Tarihi : 15-05-2012 00:04

Fatih Altaylı Fenerlileri çok kızdıracak...

Altaylı: 300-500 kişilik bu grubun olay çıkartmak için getirildiği söyleniyor.

Fatih Altaylı Fenerlileri çok kızdıracak...
Habertürk gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, HaberTürk ekranlarında Galatasaray’ın şampiyonluğuyla sonuçlanan olaylı derbi maçını değerlendirdi. Olayların bir birikimin sonucu olduğunu belirten Altaylı, ‘Bu olaylar sadece bu maçla ilgili değil. Yaşananlarda uzun sürenin bir birikimi var. Birileri Fenerbahçe taraftarını Emniyet’e karşı dolduruyor.’ dedi.

MAÇ ÖNCESİ KÜFÜR ETTİLER

Maç sonrasındaki gerginliklerin maç öncesine dayandığını anlatan Altaylı, bazı grupların polis aleyhine slogan attığını ve polise küfür ettiğini öğrendiğini söyledi. Bunun sonucu olarak da maça saatler kala taraftarlarla polis arasında bir gerginlik yaşandığını anlatan Altaylı, yaşananların stada yansıdığını ifade etti.

ALTAYLI'NIN O SÖZLERİ

PARALI ASKER BUNLAR

Bununla ilgili bazı iddiaların olduğunu söyleyen Fatih Altaylı, 'Bu olayları çıkartan ve içeride devam ettiren bir grubun olduğu, bu grubun da Fenerbahçe ile fazla bağlantısının olmadığı söyleniyor. Bunlara paralı asker diyenler var. Öyle midir değil midir bilmiyorum ama cumartesi gecesinden bu yana duyduğum iddialar bu şekilde. Bunların oraya olay çıkarmaları için getirildiği hatta bunlara muhakkak polisle sorun yaşayın ve o kupayı da o statta Galatasaray’a aldırtmayın talimatı verildiği söyleniyor. Doğru mudur değil midir bilemem ama bunlar konuşulan dedikodular arasında.' diye ekledi.

Kaynak : http://www.ensonhaber.com/