İstanbul
Giriş Tarihi : 02-10-2015 16:00

BAŞKAN DEMİRCAN, KOLTUĞUNU ÖĞRENCİLERE BIRAKTI

Yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, koltuğunu Hüviyet Bekir İlkokulu Öğrencileri’nden İlayda Uğur ve Emir Akyüz’e bıraktı. Başkanlık koltuğuna oturur oturmaz kendisini başkan gibi hissettiğini söyleyen öğrencilere Demircan, “ Her zaman yanınızdayım çocuklar” dedi.

 BAŞKAN DEMİRCAN, KOLTUĞUNU ÖĞRENCİLERE BIRAKTI

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan  2015 -2016 Eğitim - Öğretim Yılı dolayısıyla bir günlüğüne koltuğunu devretti. Hüviyet Bekir İlkokulu Öğrencileri’ni makamında ağırlayan Başkan Demircan, onlarla yakından ilgilendi. Demircan, kendisine çiçek veren çocuklara yeni eğitim - öğretim hayatlarında başarılar deleyerek, “ Her zaman yanınızdayım çocuklar” dedi.

   Daha sonra Başkan Demircan, bir günlüğüne koltuğunu Hüviyet Bekir İlkokulu Öğrencileri’nden İlayda Uğur ve Emir Akyüz’e bıraktı.

  KENDİLERİNİ BAŞKAN DEMİRCAN GİBİ HİSSETTİLER

Başkanlık koltuğuna oturur oturmaz kendisini başkan gibi hissettiğini söyleyen 9 yaşındaki  Emir Akyüz,  “Eğer başkan olsaydım çocuklar için çok şey yapardım. Mesela onlara çok kırtasiye ürünleri verirdim ve onları çok severdim”  dedi.

 Başkanlık koltuğunu arkadaşı Emir Akyüz ile paylaşan İlayda Uğur da kendisini başkan Demircan gibi hissettiğini söyleyerek, “Aslında başkanımızı çok özlediğimizden buraya geldik” dedi. 

 Daha sonra kendisini çiçeklerle karşılayan öğrencileri Başkan Demircan, çeşitli hediyelerle makamından uğurladı.