Teknoloji
Giriş Tarihi : 23-11-2021 17:29   Güncelleme : 23-11-2021 17:29

25 doların altındaki en iyi Black Friday fırsatları

25 dolardan daha az bir fiyata, şu anda en iyi Kara Cuma fırsatlarından bazılarında para kazanabilir, Bluetooth izleyiciler, akış cihazları, akıllı hoparlörler ve daha fazlasından büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.

25 doların altındaki en iyi Black Friday fırsatları

50 ABD dolarının altındaki en iyi Kara Cuma fırsatlarının özeti bütçenizin dışındaysa endişelenmeyin: 25 ABD dolarının altında satın alabileceğiniz çok şey var. Birçok perakendeci, Black Friday'e kısa bir süre önce, Bluetooth izleyicilerden akıllı hoparlörlere ve en son oyun aboneliklerine kadar her şeyi indirimli olarak, popüler teknoloji ürünlerinde büyük ölçüde indirim yapıyor.

Size kolaylık sağlamak için, aşağıda 25 doların altındaki en iyi seçeneklerden bazılarının bir listesini hazırladık. Ancak, bütçenizi zorlamayacak daha fazla tatil hediyesi fikirleri arıyorsanız, 25 ve 50 doların altındaki ürünler için bütçeye dayalı ayrı hediye kılavuzları da hazırladık.

İlgili

Şu anda alabileceğiniz en iyi Black Friday fırsatları

The Verge's Guide to Black Friday 2021

Bu tatil sezonunda seyahat etmeyi planlayan iPhone sahipleri için Amazon harika bir fırsat sunuyor. Apple'ın resmi AirTag Loop anlaşması. AirTag'lerin kendilerine ait bir kordon deliği olmadığı göz önüne alındığında, bunları bagaja, anahtarlara ve diğer öğelere güvenli bir şekilde takmak için böyle bir halkaya ihtiyacınız olacaktır. Ne yazık ki, bu döngüler AirTag'lerin kendileri kadar pahalı olabilir. Neyse ki, Amazon şu anda Apple'ın popüler Bluetooth izleyicisini taşımak için yapılan döngüde indirim yapıyor ve tüm zamanların en düşük fiyatı olan 29 $ yerine 20 $ civarında satıyor. Bu fırsat derin donanma renk grubunda geçerlidir.