Boğaziçi Gündem Gazetesi
HV
02 TEMMUZ Cumartesi 13:22

Yenikapı metrosunda açık kapıyla yolculuk kamerada

Yenikapı-Hacıosman seferini yapan metronun kapısı arızalanınca vatandaşlar vagonun kapısı açık halde yolculuk yaptı. O anlar kameralara yansıdı.

Haber
Giriş Tarihi : 13-06-2022 10:50
Yenikapı metrosunda açık kapıyla yolculuk kamerada
Yenikapı-Hacıosman seferini haberleri/yapan" class="taglink" title="yapan Haberleri">yapan metronun kapısı arızalanınca vatandaşlar vagonun kapısı açık halde yolculuk yaptı. O anlar kameralara yansıdı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Yenikapı-Hacıosman seferini yapan bir metroda meydana geldi. İddiaya göre metro, Yenikapı istasyonuna bir kapısı açık halde geldi. Vatandaşlar araca bindi fakat vagonun kapısı kapanmadığı için Vezneciler durağına kadar metronun bir kapısı açık şekilde yolculuk yaptı. Kapı açık halde seyahat eden iki vatandaş, kapının önünde durarak çocukları orta alana doğru yönlendirdi. Ardından yolcuların durumu haber vermesi üzerine görevliler arızalı kapıya müdahalede bulundu ancak kapıdaki arıza giderilemedi. Metro, yolcuların indirilmesinin ardından istasyondan ayrıldı. Yolcuların metroda kapısı açık seyahat ettiği anlar ise cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.
(Gülşah Kahveci - Caner Sönmez - İHA)
Boğaziçi GündemBoğaziçi Gündem

İçerik Editörü

YORUMLAR
Yükleniyor...