Haber
Giriş Tarihi : 13-09-2014 10:44

Yeni Yılda Okul Seti Fatih Belediyesinden

Fatih Belediyesi, 2014-2015 eğitim-öğretim döneminde Fatih’te ilkokula yeni başlayan 6 bin öğrenciye okul çantası, beslenme çantası ve kırtasiye seti hediye etti.

Yeni Yılda Okul Seti Fatih Belediyesinden
Fatih Belediyesi, ‘Okul Çantası Bizden’ kampanyası ile bu yıl da Fatih ilçesindeki okullarda 1. sınıfa başlayan öğrencilerin çanta ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayarak, ailelerin ekonomik yükünü bir nebze de olsa hafifletmeye çalışıyor.
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun öğrenim gördüğü okulda hediyeleri dağıtan Başkan Mustafa Demir, Cumhurbaşkanı ve Başbakan’ın Fatih’te öğrenim gördüğünü ve bundan mutluluk duyduğunu söyledi.
 
Fatih Belediyesi yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla okula yeni başlayan 6 bin öğrenciye okul çantası ve kırtasiye malzemesi hediye etti. Fatih genelinde 37 ilköğretim okulunda yapılacak okul çantası ve kırtasiye malzemesi dağıtımına başlandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun öğrenim gördüğü Hacı Süleyman Bey İlkokulu’nda gerçekleştirilen eğitim yardımına Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, öğrenciler ve aileleri katıldı. Birinci sınıf öğrencileri hediyelerini Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in elinden alırken, Mustafa Demir okulda bulunan Ahmet Davutoğlu panosunu da inceledi.