Teknoloji
Giriş Tarihi : 17-11-2021 20:50   Güncelleme : 17-11-2021 20:50

Verizon ile bir PlayStation 5 deneyin

PlayStation 5, elde edilmesi en zor konsollardan biri olmaya devam ediyor, ancak Verizon son zamanlarda siparişleri açtı ve müşterilerine dalgalar halinde stok bırakıyor. Disk tabanlı bir PS5 için şansınızı nasıl elde edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Verizon ile bir PlayStation 5 deneyin

Sony'nin yeni nesil konsolu için alışveriş yapıyorsanız, PlayStation 5'in gezegendeki en kıt malzemelerden biri olduğunu hissedebilirsiniz. PS5 bir yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak bir tanesini elde etmek zor. Perakendecilerden ve doğrudan Sony aracılığıyla daha sık stok yenileme ile son zamanlarda işler biraz daha kolaylaştı, ancak mücadele gerçek.

Ancak şu anda Verizon müşterileri standart, disk tabanlı PS5'i 500 ABD Doları karşılığında alabilirler. doğrudan taşıyıcıdan. Konsol listesi zaten hazır ve taşıyıcı görünüşte dalgalar halinde stok bırakıyor, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede oraya gitmeli ve bugün şansın sizden yana olup olmadığını görmelisiniz. Beklerken Verizon hücresel hesabınızda oturum açmayı unutmayın ve fatura ve gönderim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olun; bu, kontrol etmek için gereken süreyi kısaltacak ve hata olasılığını en aza indirecektir.

Yapmazsanız. Bugün bir konsol almayı başarmayın, korkmayın, daha fazla stok gerçekleştiğinde size ayrıntıları sunmaya devam edeceğiz. Ayrıca günlük satın alımlarınızda tasarruf etmenizi sağlamaktan mutluluk duyuyoruz, bu nedenle bültenimize abone olmaktan çekinmeyin.

İlgili

PlayStation 5 incelemesi: yeni nesil için büyük, kendinden emin bir adım h4>

PlayStation 5

500 $

Sony'nin yeni nesil amiral gemisi konsolu bir disk sürücüsü içerir, PS4 ve PS5 için hem dijital hem de fiziksel oyunlar oynamanıza olanak tanır.

Verizon'da 500 ABD Doları