Spor
Giriş Tarihi : 13-09-2015 02:00

Teröre karşı birlik

Galatasaray, ligin 4. haftasında sahasında Mersin İdmanyurdu’nu ağırlıyor. Mücadele öncesi sarı-kırmızılı oyuncular üzerlernde Beşiktaş, Fenerbahçe ile Galatasaray ambleminin yer aldığı ve ‘Teröre karşı birlikteyiz’ yazılı siyah tişörtler ile çıktı..

Teröre karşı birlik

Galatasaray, ligin 4. haftasında sahasında Mersin İdmanyurdu’nu ağırlıyor. Mücadele öncesi sarı-kırmızılı oyuncular üzerlernde Beşiktaş, Fenerbahçe ile Galatasaray ambleminin yer aldığı ve ‘Teröre karşı birlikteyiz’ yazılı siyah tişörtler ile çıktı.
Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Galatasaray, Türk Telekom Arena Stadyumu’nda Mersin İdmanyurdu ile karşı karşıya geliyor. Saat 20.15’te başlayacak olan müsabaka öncesi her iki takım oyuncuları da stadyumda son hazırlıklarını gerçekleştiriyor.
Sarı-kırmızılı takım, ısınmak için sahaya üzerinde Türk bayrağının altında Beşiktaş, Fenerbahçe ile Galatasaray’ın amblemlerinin yer aldığı ve ‘Teröre karşı birlikteyiz’ yazılı tişörtler ile çıktı. Mersin İdmanyurdu’nun oyuncuları ise üstlerinde şehitlerin isimlerinin yer aldığı tişörtler ile son hazırlıklarını gerçekleştiriyor.
Galatasaraylı taraftarlar ise, ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez, ‘Bu vatan bölünmez bu böyle biline, bu vatan uğruna hazırız ölmeye’ tezahüratlarında bulundu.
(İHA)