Teknoloji
Giriş Tarihi : 24-11-2021 22:47   Güncelleme : 24-11-2021 22:47

Şu anda satın alınabilecek en iyi telefon

Sizin için en iyi telefon bir dizi faktöre bağlıdır, ancak yeni bir iPhone, Samsung Galaxy, harika bir kameraya sahip bir akıllı telefon veya bütçeye uygun bir şey arıyorsanız, satın almanız gerekenler burada.

Şu anda satın alınabilecek en iyi telefon

2021'de en iyi telefonu satın almak, size birkaç yıl yetecek bir şey aramak anlamına geliyor. Akıllı telefonların yükseltme döngüleri bir nedenden dolayı yavaşlıyor: Daha düşük fiyatlarla bile limon satın almak giderek zorlaşıyor. Başka bir deyişle, harika bir şey elde etmek için büyük miktarda harcamak zorunda değilsiniz, çünkü bir sürü harika akıllı telefon yaklaşık 800 $ karşılığında mevcut. Bu aralıktaki her şey arasında karar vermek her zamankinden daha zor, ancak çoğu insan için en iyi telefon seçimimiz Apple iPhone 12.

Neyse ki, eğer arıyorsanız Her ne pahasına olursa olsun ödün vermeyen bir akıllı telefon için bin doların üzerindeki seçenekler çok daha net. Android'i seviyorsanız, Samsung Galaxy S21 Ultra inanılmaz derecede iyi. Ve bir bütçeyle en iyi akıllı telefonu almak istiyorsanız, 500 doların altında, hatta 400 doların altında gerçekten iyi bir şey bulabilirsiniz. Bu öneriler için uygun fiyatlı akıllı telefonlar kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Harika bir akıllı telefon (en azından) sizi birkaç yıl idare eder, harika bir kameraya, güzel bir ekrana, uzun pil ömrüne sahip olur ve bir güne sığdırmak istediğiniz tüm işleri, sosyal ağları ve oyunları yapacak kadar hızlı. İster inanın ister inanmayın, bunların hepsini bir telefonda bulmak hiç olmadığı kadar kolay - bu nedenle en iyisini seçmek genellikle bir derece veya tercih meselesidir.

Apple iPhone 12

799 ABD dolarından

799 ABD dolarından başlayan fiyatlarla iPhone 12, üç farklı depolama yapılandırmasıyla gelir: 64 GB, 128 GB , ve 256 GB. Siyah, mavi, yeşil, kırmızı ve beyaz renkleri mevcuttur.

Apple'da 799 ABD doları Best Buy'da 799 ABD doları