İstanbul
Giriş Tarihi : 17-09-2013 00:25

Sosyal Market ihtiyaç sahibi öğrencilerin yüzünü güldürüyor

Yeni eğitim öğretim yılının açılışı öncesinde Beyoğlu’nda yardıma muhtaç aileler çocuklarının okul ihtiyaçlarını Sosyal Market’ten karşılıyor

Sosyal Market ihtiyaç sahibi öğrencilerin yüzünü güldürüyor
Beyoğlu Belediyesi’nin Sosyal Market projesi yeni başlayacak olan eğitim – öğretim dönemine hazırlık yapıyor. İhtiyaç sahibi çocukların ilk, orta ve lise derecesindeki tüm okul malzemelerini karşılayan Sosyal Market açtığı kırtasiye reyonları ile yardıma muhtaç çocuklara hizmet veriyor.
 
Çanta, defter ve kalem gibi birçok ürünün bulunduğu kırtasiye reyonların da bir öğrencinin ihtiyacı olan tüm malzemeler mevcut durumda. Öğrencilerin her türlü okul ihtiyacını giderebilecekleri kırtasiye reyonları eğitim – öğretim döneminin sonuna kadar ihtiyaç sahibi çocuklara hizmet vermeye devam edecek.
 
Diğer bir yandan eğitime destek olmak amacıyla yeniden düzenlenen kıyafet ve ayakkabı reyonlarındaki ürün sayıları da artırıldı. Bir öğrencinin okul için gerekli olan tüm ihtiyaçlarını gideriyor.
 
Sosyal Marketteki kırtasiye reyonlarından alışveriş yapabilmek için Sosyal Market kart sahibi olmak ve kart sahibi olan ailelerde öğrenci olması şartı aranıyor.