Teknoloji
Giriş Tarihi : 06-10-2021 19:48   Güncelleme : 06-10-2021 19:48

Samsung, söz verdiği gibi stok uygulamalarından reklamları çekmiş görünüyor

Samsung nihayet bazı stok uygulamalarından reklamları çekmiş gibi görünüyor, söz verdiği bir değişiklik Ağustos ayında yoldaydı. Bir Verge çalışanı artık Samsung Weather, Samsung Pay ve Samsung Health uygulamalarında reklam görmediklerini bildiriyor.

Samsung, söz verdiği gibi stok uygulamalarından reklamları çekmiş görünüyor

Şirket sonunda bazı stok uygulamalarından reklamları çektiği için, Samsung telefon kullanmanın büyük bir sıkıntısı nihayet düzeltiliyor. Bir Verge çalışanı, Samsung Weather, Samsung Pay ve Samsung Health uygulamalarında reklam görmediklerini bildirdi, ancak reklam afişini kaldırmak için Sağlık uygulamasını kapatıp yeniden açmaya zorlamak zorunda kaldıklarını söylediler. 9to5Google, reklamların da kaldırıldığını gördüğünü söylüyor.

Hareket bekleniyor – şirket Ağustos ayında Samsung Weather, Samsung Pay ve Samsung Theme gibi uygulamalardaki reklamları “bu yıl sonra” kaldıracağına söz vermişti – ancak Samsung'un takip ettiğini görmek güzel aracılığıyla.

Yorum istendiğinde, Samsung, Ağustos ayında The Verge'e verdiği değişikliklerle ilgili aynı ifadeye işaret ederek, kaldırmaların şu anda etkili olduğunu doğrulamadı. Ancak TizenHelp, bir Samsung çalışanının bir forum gönderisinde Samsung Health'teki değişiklikleri onayladığını bildirdi.