Teknoloji
Giriş Tarihi : 01-12-2021 22:28   Güncelleme : 01-12-2021 22:28

Respawn, orijinal Titanfall'un satışını durduruyor

Respawn Entertainment, orijinal Titanfall oyununun satışlarını derhal yürürlükten kaldırmaya ve oyunu Mart 2022'de abonelik hizmetlerinden kaldırmaya karar verdi.

Respawn, orijinal Titanfall'un satışını durduruyor

Respawn Entertainment, orijinal Titanfall oyununun satışlarını durdurmaya karar verdi.

Titanfall hakkında bir not. pic.twitter.com/Ew232HkUIo

— Respawn (@Respawn) 1 Aralık 2021

Bugünden itibaren oyuncular Titanfall satın alamayacak ve oyun, aşağıdaki gibi abonelik hizmetlerinden kaldırılacaktır. 1 Mart 2022'de Xbox Game Pass. Titanfall artık satın alınamıyor olsa da, oyuna zaten sahip olan oyuncular oynamaya devam edebilecek.

"Ancak, özel hayran kitlesi için sunucuları canlı tutacağız. hala oynuyor, ”diye yazdı Respawn. Respawn'ın bu sunucuları ne kadar süre etrafta tutmayı planladığı bilinmiyor.

Titanfall artık Steam'de yok

Duyuru, Titanfall evreninin "Respawn'ın DNA'sının çekirdeği" olduğunu söylemeye devam ediyor, belki de oyunculara stüdyonun seriyi desteklemeye devam edeceğine dair güvence vermek için. Bu yılın başlarında, her iki Titanfall oyunu da, oyuncuların Respawn Entertainment'ı ve yayıncı EA'yı Titanfall'ın sorunlarını daha popüler ve daha kazançlı Apex Legends lehine görmezden gelmekle suçladığı çok sayıda oyunu kesintiye uğratan saldırılara ve DDOS saldırılarına maruz kaldı.

< /p>