Spor
Giriş Tarihi : 21-07-2012 02:40

Rakibimizden daha çok pozisyona girdik...

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Manchester City'e 2-0 kaybettikleri hazırlık maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Rakibimizden daha çok pozisyona girdik...
Aybaba 2-0 yenildikleri maçın ardından, "Uzun yoğun bir çalışma döneminin bitiminde neyi doğru, neyi yanlış yaptığımızı anlamak için böyle güçlü bir ekiple maç yaptık. Müthiş mücadele ettik. Rakibimizden daha fazla pozisyona girdik" şeklinde konuştu.
 
Samet Aybaba mağlubiyeti ise şu nedene bağladı; "Ancak Türk futbolunun klasik iki hastalığı vardır. Birincisi girilen gol pozisyonlarını değerlendirememek, ikincisi ise ilerde kaybedilen toplardan sonra kontra atak yemek. Bugün bunları uyguladık. Çalışacak çok zamanımız var. Arkadaşlarımızla bunları konuşacağız. Lig başlayana kadar daha iyi bir Beşiktaş takımını sahaya yansıtacağız. Bazen mecbur kalınca bu şekilde de oynayabiliriz ama biz genelde 2 santrafor oynamayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Transfer hakkında konuşan Aybaba, "Başkanımız ve yöneticilerimiz geldi. Yarın bir toplantı yapıp son noktayı koyacağız. Büyük ihtimalle Pazartesi'ye kadar belli olacak" dedi.
 
Haber Kaynağı: HABER1903