Teknoloji
Giriş Tarihi : 19-11-2021 18:07   Güncelleme : 19-11-2021 18:07

Otter.ai, ücretsiz planını 1 Aralık'tan itibaren 30 dakikalık transkripsiyonlarla sınırlandırıyor

Otter.ai, ücretsiz kullanıcıları, hizmetin eklediği ücretsiz hesapların en son sınırlaması olan 1 Aralık'tan itibaren 30 dakikalık transkripsiyonlarla sınırlayacağını duyurdu.

Otter.ai, ücretsiz planını 1 Aralık'tan itibaren 30 dakikalık transkripsiyonlarla sınırlandırıyor

Otter.ai, abonelik hizmetindeki ücretsiz Otter Basic planına, ücretsiz kullanıcıları mevcut 40 dakikalık sınırdan 1 Aralık'tan itibaren 30 dakikalık çeviri yazılarla sınırlayacak yeni sınırlamalar ekliyor.

Şirket, değişikliklerin "artan maliyetlerden ve yüksek hizmet standartlarını korumaktan kaynaklandığını" söylüyor. Bununla birlikte, Otter.ai hala ücretsiz kullanıcılara ayda aynı 600 dakikalık çeviri yazısını sunuyor.

Ücretsiz kullanıcılar için genel aylık sınır değişmiyor, ancak

Otter.ai'nin ücretsiz kullanıcıların kullandığı toplam transkripsiyon miktarını hala değiştirmediği göz önüne alındığında, değişiklik uzun vadede çok sorunlu değil. yapabilirsiniz — yalnızca tek bir kayıtta yazıya geçirebileceğiniz miktar. Bu, dikkatli kullanıcıların 30 dakikalık sınıra ulaşıldığında basitçe yeni bir dosya başlatabilecekleri anlamına gelir, ancak genellikle zaman sınırında sürünürken dikkat etmeniz gerekir (ve her şeye sahip olmanın avantajını kaybedersiniz). tek bir belge).

Daha uzun kayıt kapasitesine ihtiyaç duyan Otter.ai müşterileri, yıllık 99,99 ABD Doları veya aylık 12,99 ABD Doları tutarındaki Otter Pro için ödeme yapabilir. Bu fiyat size dört saate kadar uzun metrajlı yazılar, her ay 6.000 dakikaya kadar yazıya dökülmüş yazılar ve özel kelime listeleri ve önceden kaydedilmiş dosyaları içe aktarma yeteneği gibi ek özellikler sağlar.