Asayiş
Giriş Tarihi : 05-04-2015 16:29

OKMEYDANI’NDA DÖNÜŞÜME HAZIRIZ

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı ve yönetim Kurulu üyeleri Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

OKMEYDANI’NDA DÖNÜŞÜME HAZIRIZ
BEYOĞLU- Giresun’un Beyoğlu’ndaki en güçlü Sivil Toplum Kuruluşlarının başında gelen Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı, Muzaffer Danalıoğlu Başkanlığında Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı makamında ziyaret etti. Eski Vakıf Başkan Sinan Karaveli’nin de hazır bulunduğu ziyarete, Alucralı köy ve mahalle dernek başkanları, mahalle muhtarları, meclis üyeleri ile çok sayıda iş adamı katıldı.

Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen görüşmede ziyaretin amacıyla ilgili Başkan Demircan’a bilgi veren Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Muzaffer Danalıoğlu, gerek seçim sürecinde gerekse seçildikten sonra Alucra vakfını birkaç kez ziyarete gelen Başkan Demircan’a teşekkür ederek hem iadeyi ziyarette bulunmak, hem de yeni belediye binasının yeni halini görmek istediklerini ifade etti. Danalıoğlu yaptığı konuşmasında şunları söyledi. “11 yılda Belediye Başkanımız sağ olsun Beyoğlu’nun değerine değer kattı. Simdi de Belediye binasını aslına uygun restore ederek Beyoğlu’na ve Beyoğlu halkına yakışır hale getirdi. Kendisini ziyaret ederek desteğimizi göstermek ve hayırlı olsun demek için geldik. İnşallah Rabbim burada yine hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin,” dedi.

KENDİ MEMLEKETİMDEN ÇOK ALUCRAYA GİTTİM

Ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini ve Alucralıların her zaman kendisini desteklediğini belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, kendi memleketinden çok Alucra’ya gittiğini söyleyerek, Alucralılarla karşılıklı ayrı bir muhabbetimiz, gönül bağımız var. Ziyaretinizden çok mutlu oldum. Artık eskisi gibi değiliz. Belediye binamızda her imkanımız var. Burası sizin eviniz, istediğiniz zaman gelip toplantılarınızı buralarda yapabilirsiniz,” dedi.

            OKMEYDANI’NDA DÖNÜŞÜME HAZIRIZ   

Okmeydanı projesinin son durumu hakkında bilgilerde veren Başkan Demircan, son bir yılda 5 Bin civarında tapuyu hak sahiplerine verdiklerini söyleyerek, dönüşüm için hazır olduklarını ifade etti. Demircan, konuşmasında şunları söyledi. “ Haliçport Projesini yakından takip ediyorum. Haliçport içerisinde yapılacak 1000 daire var. Eğer Okmeydanı projesi ile birleştirebilirsek Okmeydanı’nda dönüşüme daha erken başlayabiliriz dedi,” dedi.