İstanbul
Giriş Tarihi : 16-05-2017 15:50   Güncelleme : 16-05-2017 15:50

Öğrencilerin Kırmızı Sedir Söyleyişlerine Yoğun İlgi

Beyoğlu Belediyesi tarafından her hafta düzenlenen Kırmızı Sedir Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu ünlü oyuncu Cenk Torun oldu. Torun, öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide tiyatro ve oyunculuk hakkında merak edilen soruları cevaplandırdı.

Öğrencilerin Kırmızı Sedir Söyleyişlerine Yoğun İlgi

 

Beyoğlu Belediyesi, düzenlediği Kırmızı Sedir Söyleşileri ile ilçede okuyan öğrencileri sevdikleri yazar ve oyuncularla buluşturmaya devam ediyor. Öğrencilere kütüphane kültürünü aşılamak amacıyla her hafta farklı kütüphane ve okullarda gerçekleştirilen söyleşilerin bu haftaki adresi İhsan Şerif İlkokulu oldu. Ünlü oyuncu Cenk Torun’un konuk olduğu söyleşinin moderatörlüğünü ise Özgür Özgülgün yaptı. Yaklaşık 150 öğrencinin katıldığı söyleşide ünlü oyuncu Torun, öğrencilerin tiyatro ve oyunculuk hakkında merak ettikleri soruları yanıtladı.          

BEYOĞLU BELEDİYESİ’Nİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

Söyleşiye konuk olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ünlü oyuncu Cenk Torun, “Beyoğlu Belediye Başkanımıza ve bu güzel etkinliği hazırlayan tüm dostlara çok teşekkür etmek istiyorum. Özellikle kütüphane kültürünün bitmeye yüz tuttuğu bu günlerde bunu tekrar canlandırmaya çalışmak ve bununla ilgili bir şeyler yapmak bence büyük alkışı hak eden bir davranış. Bizim çocukluğumuz kütüphanelerde geçti. Bütün araştırmalarımızı kütüphanelerden, kitaplardan yapardık. Günümüzde her şey bilgisayar ortamına geçti. Kitap ve kütüphane kültürünün unutulmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuyla ilgili Beyoğlu Belediyesi’ni canı gönülden kutluyorum, çok teşekkür ediyorum.” dedi.