İstanbul
Giriş Tarihi : 22-12-2013 00:36

Miting dolayısıyla yarın bazı yollar kapalı olacak.

Kadıköy Meydan'da yarın yapılacak olan 'Kentsel Dönüşümle Mücadele' mitingi nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Miting dolayısıyla yarın bazı yollar kapalı olacak.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "22 Aralık 2013 Pazar günü Kadıköy Meydan Otobüs Duraklarında yapılacak olan 'Kentsel Dönüşümle Mücadele' konulu eylem nedeniyle saat 09.30’dan itibaren eylem sona erinceye kadar bazı yollar trafiğe kapatılacak" denildi.

Emniyetin açıklamasına göre trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle:
Rıhtım Caddesi tamamen trafiğe kapatılacak. Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar tüm yol trafiğe kapatılacak. Söğütlüçeşme Caddesi'nden Rıhtım'a inen ara sokaklar trafiğe kapatılacak. Taşköprü Caddesi, Kışla Caddesi, Orgeneral Şahap Gürler Caddesi, Albay F. Sözdener Caddesi ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacak. Kadıköy Belediyesi önünden Söğütlüçeşme Caddesi istikameti ve Rıhtım Caddesi'ne inen bütün ara sokaklar trafiğe kapatılacak.
 
ALTERNATİF YOL VE GÜZERGAHLAR

Tıbbiye Caddesi'nden gelen trafik akımı; Burhanfelek Caddesi'nden E-5 yönüne yönlendirilecek. Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa ışıklar istikametine yönlendirilecek.Söğütlüçeşme Caddesi'nden gelen trafik akımı; Altıyol Boğa Meydanı'ndan Rıhtım'a inmeleri engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine yönlendirilecek.

Moda'dan gelen trafik akımı Mühürdar Kavşak'tan geri yönlendirilecek. Kadıköy Belediyesi önünden gelen akım, minibüs yolu istikametine yönlendirilecek.
 
ATATÜRK KÖPRÜSÜ TRAFİĞE KAPATILACAK
 
Atatürk Köprüsü, yapılacak olan bakım onarım çalışmalarından dolayı 10 saat boyunca araç ve yaya trafiğine kapatılacak.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, Atatürk Köprüsü’nde yapılacak olan rutin bakım çalışmasından dolayı köprü 22 Aralık 2013 Pazar günü saat 00.00’dan saat 10.00’a kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacak. Belirtilen tarihte Atatürk Köprüsü’nü kullanacak olan araç ve yayaların; 00.00-10.00 saatleri arasında Yeni Galata Köprüsü’nü veya Haliç Köprüsü’nü kullanmaları gerekmektedir" denildi.
 
Atatürk Köprüsü trafiğe kapatılacak
 
Atatürk Köprüsü, yapılacak olan bakım onarım çalışmalarından dolayı 10 saat boyunca araç ve yaya trafiğine kapatılacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, Atatürk Köprüsü’nde yapılacak olan rutin bakım çalışmasından dolayı köprü 22 Aralık 2013 Pazar günü saat 00.00’dan saat 10.00’a kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacak. Belirtilen tarihte Atatürk Köprüsü’nü kullanacak olan araç ve yayaların; 00.00-10.00 saatleri arasında Yeni Galata Köprüsü’nü veya Haliç Köprüsü’nü kullanmaları gerekmektedir" denildi.