Eğitim
Giriş Tarihi : 01-07-2014 20:44

Marmara Üniversitesi’nde mezuniyet coşkusu

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılı mezuniyet töreni coşkuyla kutlandı.

Marmara Üniversitesi’nde mezuniyet coşkusu
Törene, Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Emin Arat, İktisat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şahamet Bülbül, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Gürbüz gökçen, Nihad Sayar Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Cemal İbiş, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F Mezunları Derneği Genel Başkanı Saffet Açıkgöz, İktisat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Yılmaz, fakülte bölüm başkanları, bölüm başkan yardımcıları, öğretim üye ve yardımcıları, Mezunlar Derneği İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile mezun öğrencilerin yakınları katıldı.

Nihad Sayar Eğitim Vakfı'na, TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F Mezunları Derneği'ne, Erbay Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'ye teşekkür plaketleri takdim edildi.

Programda ilk üç dereceye giren öğrenciler ile bölüm birincilerine hediye ve plaket takdimi yapıldı. Ayrıca üstün başarı göstermiş olan mezunlara onur ve yüksek onur belgesi verildi.

Programın sonunda fakülte öğrencilerinden oluşan müzik grubu söyledikleri yerli ve yabancı şarkılar ile büyük beğeni topladı. Öğrencilerin söylediği şarkılara elik eden katılımcılar keyifli dakikalar yaşadı.

Fakülte mezunlarına bölümler bazında ve soyadı sırasına göre dekan, dekan yardımcıları, bölüm başkanları, bölüm başkan yardımcıları ve fakültenin öğretim üyeleri tarafından mezuniyet başarı belgeleri takdim edildi.

Dekan Prof. Dr. A. Ercan Gegez’in mezun öğrenciler yaptırdığı yemin ve kep atımı ile birlikte mezuniyet töreni sona erdi. Öğrenciler mezuniyet coşkusunu büyük bir duygu yoğunluğu ile yaşadı.