Eğitim
Giriş Tarihi : 14-03-2014 22:24

Marmara Üniversitesi ikinci kuruluş yıldönümünü kutluyor

İşletmecilik alanında yüksek öğretim geleneğinin asırlık mirasını, yeni kurulan bir fakülte olmanın dinamizmi ile birleştiren Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinin 2 ‘inci Kuruluş Yıldönümü 17-21 Mart 2014 tarihleri arasında fakültenin Bahçelievler Yerleşkesinde kutlanacak.

Marmara Üniversitesi ikinci kuruluş yıldönümünü kutluyor
Etkinlik programında iş, kültür ve sanat dünyasından katılımcılarla gerçekleştirilecek seminer ve panellerin yanı sıra fakülte öğrencilerinin müzik ve tiyatro gösterileri de yer alıyor.

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Altıparmak Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Özen Altıparmak, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat etkinlik programında “İş Dünyasında Fark Yaratanlar” oturumlarına katılacak. “Kültür ve Sanat Alanında Fark Yaratanlar” oturumunda ise; Sinema Eleştirmeni, Gazeteci-Yazar ve SİYAD Onursal Başkanı Atilla Dorsay, Oyuncu-Sunucu, Yapımcı ve Seslendirme Sanatçısı Mehmet Ali Erbil ile Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu öğrencilerle bir araya gelecek.
 
“Kariyer Söyleşileri” bölümünde Google Bölge Pazarlama Eski Direktörü ve İçil Eğitim-Danışmanlık Stratejik Pazarlama Danışmanı Mustafa İçil’in yanı sıra Secret CV İnsan Kaynakları Yöneticisi Erim Hısım ve İstanbul Marriott Hotel Asia İnsan Kaynakları Direktörü Çiğdem Üçler yer alacak.
 
Kutlama Etkinlikleri haftasında 18 Mart günü özel bir program kapsamında “Çanakkale Şehitlerini Anma” töreni düzenlenecek.
 
 
İletişim :   T.C. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi (Şaziye Gülte Halkla İlişkiler Koordinatörü)
      Ressam Namık İsmail Sok. No:1 34180 Bahçelievler / İSTANBUL
                   Telefon :  0 (212) 507 99 25
                   Faks     :  0 (212) 505 93 32