Spor
Giriş Tarihi : 14-12-2015 23:55

″Maçı tamamen hak ettik″

Beşiktaş’ın Alman yıldızı Mario Gomez, 2-1 kazandıkları Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Takım halinde gerçekten iyi bir performans gösterdik. Son ana kadar oyunun içinde kaldık. Çok koştuk, elimizden geleni yaptık. Maçı tamamen hak ettik" dedi..

″Maçı tamamen hak ettik″

Beşiktaş’ın Alman yıldızı Mario Gomez, 2-1 kazandıkları Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Takım halinde gerçekten iyi bir performans gösterdik. Son ana kadar oyunun içinde kaldık. Çok koştuk, elimizden geleni yaptık. Maçı tamamen hak ettik" dedi.
Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Beşiktaş, evinde Galatasaray’ı 2-1 mağlup etti. Siyah-beyazlıların beraberlik golünü atan Alman yıldız Mario Gomez, maç sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gomez, çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, "Hafta içinde Avrupa Ligi’nin dışında kaldık hiç hak etmediğimiz şekilde ve bir hayal kırıklığı yaşadık. Bu akşam iyi bir reaksiyon göstermemiz gerekiyordu. Takım halinde gerçekten iyi bir performans gösterdik. Son ana kadar oyunun içinde kaldık. Çok koştuk, elimizden geleni yaptık. Doğru bir yoldayız ve inanıyorum ki bu yolda devam edeceğiz" dedi.

“MAÇI TAMAMEN HAK ETTİK”
Maçı tamamen hak ettiklerini belirten Alman yıldız, “Kalitemizi gösterdik. İyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Golden hemen sonra çabuk reaksiyon gösterdik. Çok mutluyuz. Tamamen hak ettik. Galatasaray şutu dahi yok neredeyse. Maç 2-0’a, 4-0’a gidebilirdi. Karşımızda da büyük bir takım var bunu dikkate almak lazım” ifadelerini kullandı.

“BU PERFORMANSI YÜKSELTEREK DEVAM ETTİRMELİYİZ”
İyi bir yolda ilerlediklerini vurgulayan Gomez, “Lideriz. Çok sıkı çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Bugüne kadar doğru işler yaptık. Bunu devam ettirmemiz gerekiyor. İyi bir sezon geçiyoruz. İkinci sezon oldukça zorlu geçecek, bu performansı yükselterek devam ettirmek zorundayız. Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Geçmişe bakmıyorum gol atıp atmamak önemli değil, önemli olan takımın hedefe yürüyebilmesi. Ben de bu durum için elimden geleni yapıyorum” diye konuştu.
(İHA)