Spor
Giriş Tarihi : 14-07-2016 14:52

İsmail Köybaşı imza töreninde özür diledi

Fenerbahçe, Beşiktaş’tan ayrılan İsmail Köybaşı’yla 3 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan başarılı sol bek, Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında Fenerbahçe’yi hedef alan tezahüratlar sebebiyle özür diledi..

İsmail Köybaşı imza töreninde özür diledi

Fenerbahçe, Beşiktaş’tan ayrılan İsmail Köybaşı’yla 3 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan başarılı sol bek, Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında Fenerbahçe’yi hedef alan tezahüratlar sebebiyle özür diledi.
Ülker Stadyumunda düzenlenen imza töreninde Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu da hazır bulundu. Törende bir konuşma yapan İsmail Köybaşı, Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında Fenerbahçe’yi hedef alan tezahüratlara değinerek, "Camialar arasındaki rekabetten ötürü, Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında istemeden de olsa bazı görüntülerin içinde bulundum. Taraftarların isteğiyle bu tür şeyler olabiliyor ancak ben o görüntülerin içinde istemeden oldum. Bundan rahatsızlık duydum. Bu yüzden Fenerbahçe camiasından özür diliyorum" dedi.
İsmail, Fenerbahçe’yle ne zaman görüşmeye başladığına dair spekülasyonlara da cevap verdi.İsmail Köybaşı, Beşiktaş’la anlaşamayınca Fenerbahçe ile görüşmelere başladığını belirtti.
(İHA)