İstanbul
Giriş Tarihi : 01-05-2015 17:23

Hatırlanmak çok güzel bir duygu

Nisan ayı doğumlu personelin doğum gününü kutlayan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, insanın çalıştığı, ömrünün geçtiği kurumda yılda bir kezde olsa hatırlanıyor olmasının çok güzel bir duygu olduğunu ifade ederek, "Benim doğum günüm de de pasta getiriyorlar ‘ya niye yaptınız’ diyorum ama açıkçası mutlu da oluyorum,” dedi.

Hatırlanmak çok güzel bir duygu
-       DOĞUM GÜNÜNDE EMEKLİLİĞİNİ DE KUTLADI
-       ÖMRÜMÜZ İŞİMİZDE GEÇİYOR
-       BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN:
-       “ÖMRÜMÜZ BURADA GEÇTİ. BÖYLE ÖZEL GÜNLERDE KURUMUMUZUN BİZİ HATIRLIYOR OLMASINI HER ZAMAN ARZU EDERİZ. BENİM DOĞUM GÜNÜMDE PASTA GETİRİYORLAR, ‘YA NİYE YAPTINIZ’ DİYORUM AMA AÇIKÇASI MUTLU DA OLUYORUM”
 
 (GÖRÜNTÜLÜ – FOTOĞRAFLI)
 
BEYOĞLU - Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan,  Nisan ayında doğan belediye çalışanlarının doğum gününü, tüm personelin katılımıyla pasta keserek kutladı. 30 yılını deviren bir personel de doğum gününde emekliliğini de kutlayarak çifte sevinç yaşadı.
 
Her ay personelin doğum gününü kutlayan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Nisan ayı doğumlu personel için hazırlanan doğum günü etkinliğine katıldı. Restorasyonu tamamlanan başkanlık binasında gerçekleştirilen kutlamaya, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Nisan ayı doğumlu olan tüm personel katıldı.
 
            Kendileri için hazırlanan sinevizyon gösterisini izleyen çalışanlar, daha sonra Başkan Demircan’la birlikte pasta kesti.
            Personelinin doğum gününü kutlayan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Bu belediyede çalışıyoruz. Ömrümüz burada geçti. Sabah gözümü açıyorum buraya geliyorum, akşam kapatınca da eve gidiyorum. Yani zamanımızın çoğunu burada geçiriyoruz. Dolayısıyla kurumumuzun bizi hatırlıyor olmasını her zaman arzu ederiz. Benim doğum günüm de de pasta getiriyorlar ‘ya niye yaptınız’ diyorum ama açıkçası mutlu da oluyorum,” dedi.
 
Şeyh Edebali’nin ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ sözünü hatırlatan Başkan Demircan, “Her şey insanlarımız için her şey personelimiz için,” diye konuştu.
 
DOĞUM GÜNÜNDE EMEKLİLİĞİNİ DE KUTLADI 
 
Her ay hatırlanan belediye çalışanları, durumlarından mutlu olduklarını dile getirdi.   30 yıldır Beyoğlu Belediyesi’nde çalışan Sibel Şen, “1985 yılında belediyeye girdim, 2015 yılına kadar Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde çalışıyorum. 15 gün önce dilekçemi verdim şuanda emekli sayılıyorum. Doğum günümle birlikte emekliliğimi de kutluyorum.  Yani burada başladım burada bitti. Allah sağlık, huzur verince çok çabuk geçiyor. Çok teşekkür ediyorum başkanım size ve arkadaşlarıma,” şeklinde konuştu.
 
            Daha sonra Başkan Demircan, çalışanlara hediyelerini tek tek takdim etti. Doğum günüde hatıra fotoğrafı da unutulmadı. Çekilen fotoğraflar basılarak personellere dağıtıldı.