Teknoloji
Giriş Tarihi : 19-11-2021 21:08   Güncelleme : 19-11-2021 21:08

Halo Infinite'in kampanya kooperatifi en erken Mayıs 2022'ye kadar gelmeyecek

Halo Infinite'in kooperatif kampanyası 2. sezonla birlikte başlayacak, ancak 1. sezon üç ay uzatılarak Mayıs 2022'ye kadar uzatıldı. Bu, ikinci sezonun ve kooperatif kampanyasının en az yarım yıl uzakta olduğu anlamına geliyor.

Halo Infinite'in kampanya kooperatifi en erken Mayıs 2022'ye kadar gelmeyecek

Halo Infinite'in 8 Aralık'ta resmi olarak piyasaya sürüldüğünde oyunda olmayacak olan işbirliği kampanyası ve Forge modu, önceden beklenenden daha geç başlayacak. Eurogamer ile yaptığı bir röportajda Halo Infinite yaratıcısı Joseph Staten, kampanya işbirliğinin 2. sezonla başlayacağını yineledi, ancak 1. sezon üç ay uzatıldığından bu hafta Mayıs 2022'ye kadar, bu da ikinci sezonun en az yarım ay olduğu anlamına geliyor. Staten'e göre, Forge hala 3. sezonla başlayacak, ancak bunun ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Ve bu zaman çizelgeleri hala sadece hedefler; Staten, başka öncelikler ortaya çıkarsa her şeyin değişebileceğini söylüyor.

Staten'in Eurogamer'ın röportajından konuyla ilgili kendi sözleri:

Yani hedefimiz hala daha önce söylediğim şey olmaya devam ediyor. , Sezon 2 ile kampanya işbirliğini ve Sezon 3 ile Forge'ı gönderecek. Ancak bunlar hedef olmaya devam ediyor. Bunlar hedef olmaya devam ediyor. Ve şu anda herhangi bir zor tarih veremeyiz, çünkü bu çok oyunculu beta ile gördüğümüz gibi, bizim için öncelik yığınında başka şeyler yükselebilir. İlerleme sistemimizin istediğimiz gibi çalışmadığı ortaya çıkarsa, bahsettiğim bu daha büyük kayalardan bazılarını daha önce hareket ettirmemiz gerekirse, o zaman bir ekip olarak bu kararları alacağız ve hayranlarımızla net bir şekilde iletişim kuracağız. neden belirli şeyler yapıyoruz.

Halo Infinite'in ortak kampanyası "şimdi oynanabilir" diyor Staten, ancak geliştirme ekibi, kararlı olduğundan ve iyi çalıştığından emin olun. Kendi başına ertelenen mevcut tek oyunculu kampanya zaten oldukça iyi geliyor, bu yüzden kooperatif için ekstra zamanın beklemeye değeceğini umuyorum - bu Zeta'yı geçemeyeceğim anlamına gelse bile 8 Aralık'ta bir arkadaşıyla Halo.