İstanbul
Giriş Tarihi : 19-06-2014 22:53

Halil Karamanoğlu’ndan teşekkür ziyareti

Okmeydanı’nın da iki gurup arasında çıkan kavgada silahla başından vurularak hayatını kaybeden Burakcan Karamanoğlu'nun babası Halil Karamanoğlu, Başkan Demircan’ı ziyaret ederek, verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Halil Karamanoğlu’ndan teşekkür ziyareti
Gezi Parkı eylemleri sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvanın cenazesi sonrası yapılan gösterilerde, bir grubun içerisinden açılan ateş ile başından vurularak hayatını kaybeden Burakcan Karamanoğlunun babası Halil Karamanoğlu Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircanı ziyaret ederek vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.
 
Belediye hizmet binasında gerçekleştirilen ziyarete, Halil Karamanoğlunun yanı sıra FPA Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Eker ve Beyoğlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerife Taşbaşı katıldı.
 
Demircan, yaşanan olaylardan dolayı duyduğu üzüntüyü bir kez daha dile getirerek Halil Karamanoğluna sağ duyulu davranışından dolayı teşekkür etti.
 
Halil Karamanoğlu ise her zaman telefonla ve bizzat ziyaret ederek kendilerini yalnız bırakmadığı için Başkan Demircana teşekkür etti. Ayrıca, 30 Mart seçimlerinde rekor oy alarak Beyoğlunda ustalık dönemine başlayan Başkan Ahmet Misbah Demircana hayırlı olsun temennisinde bulundu.
 
BOĞAZİÇİ GÜNDEM GAZETESİ
www.bogazicigundem.com