Teknoloji
Giriş Tarihi : 01-12-2021 01:21   Güncelleme : 01-12-2021 01:21

Hala alabileceğiniz en iyi Siber Pazartesi fırsatları

Siber Pazartesi bitmiş olabilir, ancak dizüstü bilgisayarlar, kulaklıklar, TV'ler, akış cihazları, video oyunları ve daha fazlası dahil olmak üzere teknoloji ürünlerinde bazı harika fırsatlar olmaya devam ediyor. Bu gönderide, tatillerden önce hala büyük tasarruf edebilmeniz için en iyilerini listeledik.

Hala alabileceğiniz en iyi Siber Pazartesi fırsatları

Siber Pazartesi veya Kara Cuma sırasında birkaç harika fırsatı kaçırdıysanız endişelenmeyin, bazı popüler teknoloji ürünlerinde büyük tasarruf etmek için hâlâ bir şansınız var. "Siber Hafta", birçok perakendecinin tüm hafta boyunca sizin için hala yılın en iyi fırsatlarından bazılarını sunduğu anlamına geliyor. Aşağıda, kablosuz gürültü önleyici kulaklıklarda, kulakiçi kulaklıklarda, telefonlarda, dizüstü bilgisayarlarda, TV'lerde, video oyunlarında ve daha fazlasında yararlanabileceğiniz en iyi indirimlerden bazılarını bir araya getirdik. Bir göz atın ve gördüğünüzü beğendiyseniz, ürünü bir an önce satın almak isteyebilirsiniz. Bu özel anlaşmalar bir anda ortadan kaybolabilir.

Eğer satarlarsa üzülmeyin. Aralık ayının bazı tekrarlanan anlaşmalar ve ayrıca tatiller nedeniyle yeni satışlar getirmesi çok muhtemeldir. Anlaşmayla ilgili en son güncellemeleri almaya devam etmek istiyorsanız, bu hafta sona erdikten sonra bile tasarruf etmeye devam edebilirsiniz, Verge Deals bültenimize abone olun. Bilmeniz gereken tasarrufları derliyoruz ve ardından haftada iki kez size gönderiyoruz.

İlgili

Apple, Google, Microsoft ve Noel tatillerinde kargo ve iade politikalarını öğrenin. diğerleri

Öne çıkan fırsatlar

199 $ 299 299 %34 indirim

Chromebook Duet, uzun pil ömrüne sahiptir ve aynı anda ekrana daha fazla içerik sığdırmak için 16:10 en boy oranlı ekrana sahiptir. Duet, tablet veya dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilir. Olumsuz tarafı, yalnızca bir USB-C bağlantı noktasına sahip ve 3,5 mm kulaklık jakı yok.

Best Buy'da 199 ABD doları