Haber
Giriş Tarihi : 01-06-2016 15:18   Güncelleme : 01-06-2016 15:18

Gerçekten yaşanan 17 olay

Bu gece yalnız başınıza uyuyacaksanız, belki de bu listeyi okumamanız daha iyi. Zira bu listedeki olayların tamamı gerçekte yaşanmış şeyler...

Gerçekten yaşanan 17 olay

 

Avustralya'da terk edilmiş bir maden ocağına gezmek isteyen grup fotoğrafları incelediklerinde ürkütücü bir gerçekle karşılaştı.

 

Karanlık tünellerde yalnız olmadıklarını anladıklarında iş işten geçmişti.

Tünelden yansıyan bir çift gözün nasıl bir canlıya ait olduğu bilinmiyor ama bu görüntü bile ürkütmeye yetiyor.
Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafın altına şu not düşülmüş: "Dün gece ailem dışarı çıkmıştı ve evde tek başımaydım. Gün ve gece boyunca aralıklarla kar yağdı. Ertesi sabah kahvaltı yapmak için mutfağa indiğimde, gece pek de yalnız olmadığımı fark ettim."

İtalya'da garip bir tarikatın töreni. Fotoğraf bir baskın sırasında mı çekilmiş, yoksa töreni izlemeye gelen birisi mi çekmiş, bilinmiyor. Fakat yerde kan revan içinde bedenler olduğunu görmek mümkün.Fotoğraftaki kesik parmak antik Mısır'dan kalma. "Ne var bunda, mumyadan kopmuş bir parmak işte…" deyip geçmeyin. Bu parmağın uzunluğu 38.1 santim. Bu da demek oluyor ki muhtemelen 4 metre 8 santim uzunluğunda birine aitti. Acaba Mısır bir dönem devler tarafından istila mı edildi?