Haber
Giriş Tarihi : 22-12-2015 16:53   Güncelleme : 22-12-2015 16:53

Erdoğan'dan 17 Aralık açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Külliye'de misafirlerine hitap etti.

Erdoğan'dan 17 Aralık açıklaması

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları...

Biliyorsunuz geçen hafta Perşembe günü 17 Aralık'tı. Türk siyasi tarihinde bir dönüm noktası olan 17 Aralık'ta neler yapmaya çalıştığını gördünüz. Türkiye'ye kurdukları kumpası ortaya çıkardırk, o gün inlerine gireceğiz demiştik Allah'a hamd olsun inlerine girdik. Milletin kriptolu telefonlarını dinleyenler, iftirada kumpasta sınır tanımayanlar yaptıklarının hesabını veriyorlar.

ABD'de güçlü bir hukuk bürosuyla çalışmalar yürütülüyor ve kaynak devşirdikleri okulları şu anda büyük bir sıkıntı içinde. Kaçak liderleri de dahi nereye karçarlarsa kaçsınlar fizana da gitseler bulunup hesaba çekilecekler. Hatanın özürle affedilmesi mümkündür ama ihanet affedilemez. Milletimiz ihanete izin vermez. Milletimiz ihaneti, sırtından bıçaklanmayı asla affetmez, ihanetin ilacı yoktur.

Asla rehavete kapılmadan Paralel Yapı ile mücadele edeceğiz. Paralel Yapı milletimizin kutlu yürüyüşünü sabote etmek için kullanılan ne ilk ne de son araçtır. Üzüldüğüm şey bu yapının PKK ile kol kola girerek hareket etmesidir.

Türkiye terör üzerinden terbiye edilemeyecek kadar büyümüştür.

Mübarek Mevlid Kandilinizi tebrik ederek sözlerime son vermek istiyorum.