Haber
Giriş Tarihi : 18-05-2016 11:29   Güncelleme : 18-05-2016 11:29

Dostlukla başlayan maç kavgayla bitti

Hatay'ın Erzin ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen liselerarası voleybol turnuvası finalinde olaylar çıktı.

Dostlukla başlayan maç kavgayla bitti

 

Akenerji Şehit Uğur Ekiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Yeşilkent Anadolu Lisesi arasında oynanan Kaymakamlık Voleybol Kupası karşılaşması öncesi her iki takımın yöneticileri ve oyuncuları dostluk içerisinde bir lokantada yemek yedi. Daha sonra takımlar Erzin Spor Salonunda sahaya çıktı. 

Takımını desteklemeye gelen taraftarlar karşılaşma boyunca birbirleri aleyhinde tezahürat yaptı. Karşılaşma içerisinde ara ara gerginlik yaşansa da maç içerisinde herhangi bir olay yaşanmadı. Ancak karşılaşmanın son düdüğü ile karşılaşmadan 3-1 galip ayrılan Yeşilklent Anadolu Lisesi Antrenörü Beyazıt Danacı rakip taraftarların üzerine yürüdü. Yaklaşık 250 taraftarın arasında kalan Danacı'ya bazı taraftarlar yumruk attı. Polisin ve bazı yöneticilerin araya girmesiyle olay yatıştırıldı.

Her iki takımın antrenörünün birbirlerini tebrik etmelerinin ardından, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İdris Kamalak sporculara madalya ve kupalarını verdi.

Kupa töreni sonrası her iki takım oyuncuları ve hocaları hatıra fotoğrafı çektirdi.