İstanbul
Giriş Tarihi : 22-10-2015 09:47   Güncelleme : 22-10-2015 09:57

Demircan Firuzağa ilköğretim öğrencileriyle buluştu

BEYOĞLU-Her fırsatta ilçede bulunan okulları ziyaret ederek öğrencilerle buluşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan bu kez Firuzağa İlköğretim okulundaydı. Okul bahçesinde öğrencilerle sohbet eden Başkan Demircan, veliler ve öğretmenlerle de bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Demircan Firuzağa ilköğretim öğrencileriyle buluştu

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Okul Buluşmaları” kapsamında Firuzağa İlköğretim Okulu’nda öğrenciler, eğitimciler, velilerle bir araya geldi. Çocuklarla sıcak sohbetin ardından velilerin ve okul yönetiminin de katıldığı bir toplantı gerçekleştiren Başkan Demircan, okulun sorunlarını dinledi eksikliklerin giderilmesi için çalışma arkadaşlarına talimat verdi. Çocuklara öğütler veren Başkan Demircan, “Şimdiye kadar yaptığım işlerin hep en iyisini yaptım, hiç günübirlik işler yapmadım,” dedi.

 

SİZİN GELİŞİNİZLE OKULLAR ŞENLENDİ

 

Firuzağa İlköğretim okulu bahçesinde öğrenciler ve öğretmenler tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Demircan, çocuklarla sıcak sohbetlere tutuştu. Öğrencilerin sosyalleşmesi için etkinliklerin artırılacağını belirten Başkan Demircan, “okulların açılmasıyla birlikte sizin gelişiniz okullara neşe getirdi, mahalleler şenlendi,” dedi. Keyifli sohbetin ardından okulun sorunlarını dinlemek için öğretmen ve veliler ile bir araya gelen Başkan Demircan, “Biz hizmetimizi milletimiz için yapıyoruz.Önce Allah’ın rızasını, sonra da milletimizin takdirini umuyoruz” dedi.

 

Konuşmasının sonunda yaptıkları başarılı işlerin hiçbirinin bir günde olmadığını vurgulayan Başkan Demircan, ilk günkü heyecan ile çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Okul programı sonrası Başkan Demircan, bölgeden sorumlu meclis üyeleri ve başkan yardımcılarıyla birlikte Cihangir bölgesinde esnaf ziyaretinde bulundu.