İstanbul
Giriş Tarihi : 25-02-2014 23:34

Demircan; Bu seçim çok başka ve kıymetli

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan; “Bu seçim çok başka ve kıymetli. Yaşanan onca olaya karşı dimdik ayakta durduğumuzun göstergesi olacaktır.” dedi.

Demircan; Bu seçim çok başka ve kıymetli
Kasımpaşa Lemar Düğün Salonu’nda düzenlenen “Beyoğlu Görele Buluşması”na katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere her zamankinden daha fazla önem gösterdiklerini ifade ederek, “Bu seçim çok başka ve kıymetli. Yaşanan onca olaya ve tepkiye karşı dimdik ayakta durduğumuzun göstergesi olacaktır.” dedi.
 
Kasımpaşa Lemar Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen “Beyoğlu Görele Buluşması”na Göreleliler büyük ilgi gösterdi. Geceye Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Rüstem Dindarol ve çok sayıda davetli katıldı.
 
“Görele Karadeniz’in gıpta ile baktığı bir yer...”
Beyoğlu’nda yaşayan Görelelileri  bir araya getiren gecede konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Açıkça söylemek gerekirse ben Görele’de çok mektepli ve okumuş adam gördüm. Hanımları ve beyleri de bir o kadar görgülü ve kibar insanlar. Görele Karadeniz’in gıpta ile baktığı bir yer” diye konuştu.
 
“Talimatı milletten alıyoruz”
Türkiye’nin her bölgesinin son 10 yılda büyüdüğünü ve geliştiğini belirten Demircan “Biz Beyoğlu’nda semt konaklarından, kütüphanelerden, gençlik merkezlerinden, gezilerden ve Kefken’den tutun 20 bin kişiye gıda ve giyim yardımları yapan bir kurum haline geldik. Bizde Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan giderek talimatı sadece milletten alıyoruz ve yolumuza öyle devam ediyoruz.” dedi.
 
“Bu seçim çok başka ve kıymetli...”
30 Marttaki yerel seçimlere her zamankinden daha fazla önem gösterdiklerini ifade eden Demircan “Bu seçim çok başka ve kıymetli. Yaşanan onca olaya karşı dimdik ayakta durduğumuzun göstergesi olacaktır. Bu yolda çalışarak azmederek hepinizin dualarıyla bu işi başarıp durmadan devam diyeceğiz. Desteğinize ve enerjinize ihtiyacımız var” diye konuştu.
 
“Türkiye’nin geleceğine ve istikrara oy vereceksiniz...”
Önümüzdeki seçimin sadece bir yerel seçim olmadığı söylene AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Rüstem Dindarol ise “Türkiye’nin geleceğine ve istikrara oy vereceksiniz. 30 Martta çocuklarımızın geleceği için ülkemizin geleceği için durmak yok yola devam diyeceğiz” şeklinde konuştu.
 
“Demircan ve Dindarol, Göreleli vatandaşlarla horon oynadı...”
Beyoğlu’nda yaşayan Göreleli vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gecede, konuşmaların ardından sahne alan kemençe sanatçısı Yavuz Gökçe Karadeniz ezgileriyle hemşehrilerine unutulmaz bir müzik şöleni sundu. Israrlar üzerine sahneye çıkan Demircan ve Dindarol, Göreleli vatandaşlara eşlik ederek horon oynadı. Güzel görüntülerin yaşandığı akşamda Görele’nin dernek başkanlarına Demircan tarafından Beyoğlu’nun simgesi olan Galata Kulesi hediye edildi.