İstanbul
Giriş Tarihi : 07-01-2013 23:47

Beyoğlu’nda 24 saat karla mücadele

Beyoğlu Belediyesi devam eden kar yağışının olumsuz etkilerini ortadan kaldıracak kar küreme ve tuzlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Beyoğlu’nun dik ve dar yokuşları kar küreme aracı ile temizleniyor.

Beyoğlu’nda 24 saat karla mücadele
İlhan Çabukol/Boğaziçi Gündem
Beyoğlu’nda kar şiddetini arttırdıkça Beyoğlu Belediyesi de kar küreme ve tuzlama çalışmalarını arttırıyor. Ekipler, Beyoğlu’nda yaşayanların  yağan karın olumsuzluklarından etkilenmemesi için gece-gündüz kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.
 
Kar yağışı öncesi hazırlıklarını tamamlayan ve karla mücadelede takdir toplayan Beyoğlu Belediyesi ekipleri, Beyoğlu’nun yollarının kapanmasına fırsat vermeden anında müdahale ediyor. Kar küreme çalışmalarında Beyoğlu'nun dar sokakları için adeta özel tasarlanmış araçlar kullanılıyor. Dik yokuşlarda yol alırken kayma riski olmadan kar küreyebilen kar küreme aracı sayesinde karlar temizlenerek trafik akışı kesintisiz sağlanıyor.


 
444 0 160 ÇAĞRI MERKEZİYLE ANINDA MÜDAHALE
7 gün 24 saat Beyoğlu halkına hizmet veren Beyoğlu Belediyesi’nin 444 0 160 nolu çağrı merkezi kar yağışı süresince gelen İstek ve şikayetleri Fen İşleri Müdürlüğü’ne yönlendiriyor. Anında sisteme alınan istek ve şikayet hızlı bir şekilde çözüme kavuşuyor.