Yaşam
Giriş Tarihi : 05-02-2012 11:15

Beşiktaş-Üsküdar Hattı'nda bedava yolculuk şansı.

"Beşiktaş-Üsküdar Hattı'nı Kullan, Günün Şanslı Yolcusu Ol"

Beşiktaş-Üsküdar Hattı'nda bedava yolculuk şansı.
Şehir Hatları’nın “Beşiktaş-Üsküdar Hattı”nı kullanan yolcuları sürpriz bekliyor. Bu hattı kullanan yolculara, “vapur kullan, günün şanslı yolcusu ol” kampanyası ile 1 ay boyunca vapur ücretsiz. Şehir Hatları, 1,5 ay boyunca her gün 14 yolcusuna, ücretsiz seyahat imkânı sağlayan “şanslı yolcu kartı” hediye edecek…
İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Şehir Hatları A.Ş. Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nda, günün şanslı yolcularına ÜCRETSİZ yolculuk yapma imkânı sunuyor. Kampanya, 03 Şubat-Cuma günü başlıyor. 3 Şubat–15 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacak kampanyada vapur yolcuları, 1 ay boyunca Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nda ücretsiz seyahat etme fırsatı yakalayacak.
İstanbul’un iki yakası arasında deniz ulaşımını sağlayan Şehir Hatları, deniz ulaşımını teşvik etmek ve daha etkin kullanılmasını sağlamak amacıyla düzenlediği kampanyada, Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nı kullanan yolcular arasından belirlenecek günün şanslı yolcularına seyahat kartı hediye edecek.
 
“Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nı Kullan, Günün Şanslı Yolcusu Ol” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, her gün bu hattı kullanan yolcular arasından belirlenecek 14 kişi, aylık ücretsiz geçiş fırsatı yakalayacak. Buna göre, turnikelerden geçiş yapan her 250, 500, 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 ve 5.000’nci yolcuya, Üsküdar-Beşiktaş-Üsküdar seferlerinde kullanılmak üzere ücretsiz kart hediye edilecek.
 
42 gün boyunca sürecek kampanyada, Beşiktaş ve Üsküdar turnikelerinden geçen yolcular arasından belirlenecek ve ücretsiz geçiş hakkı kazanacak yolcuların, iskele girişlerinde bulunan görevlilere hediye kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.  
 
Kampanya hakkında bilgi için; 0 212. 313 80 83 – 84