Haber
Giriş Tarihi : 28-12-2015 09:20   Güncelleme : 28-12-2015 09:20

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: 41 puan, 41 gol, 41 kere maşallah

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, sezonun ilk yarısını lider tamamladıkları için mutlu olduklarını belirterek, "41 puan, 41 gol, 41 kere maşallah. Allah şampiyonluğu nasip etsin" dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: 41 puan, 41 gol, 41 kere maşallah

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret OrmanTorku Konyaspor'u 4-0 yendikleri maçın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, karşılaşmayı çok iyi top oynayarak kazandıkları dile getirerek, "41 puan, 41 gol, 41 kere maşallah. İlk yarıyı  lider olarak bitiriyoruz. İnşallah kendi stadımızda ligi lider bitiririz. Allah şampiyonluğu nasip etsin" diye konuştu.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Orman, "Oyuncu kalitesinin yanında karakter kalitesi de iyi olmalı. Takım düzenini bozmayacak şekilde hareket etmek istiyoruz. Aynı zamanda da bütçelerimize uyacak. Stadımız ve gelirimiz olmadığı halde kendi planımız içinde gidiyoruz. O planın içinde devam edeceğiz" dedi.

"Bu hakemlerle devam edeceğimizi kabul etmemiz lazım"

Hakemlerle ilgili konuşmayı sevmediklerini vurgulayan Orman, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hakemlerle alakalı en az konuşan da biziz. Bizim maçlarda da oluyor, geçen hafta gördünüz ama bu hakemlerle bu lig bitecek. Bu insanlar bizim insanlarımız, bunlara sahip çıkarak, MHK görevini yaparak, eğiterek... Bu hakemlerle devam edeceğimizi kabul etmemiz lazım. Maalesef hata oluyor. Futbol zaten hata oyunu. Şunu da unutmamak lazım sadece hakemler hata yapmıyor, oyuncular, teknik direktörler, biz yöneticiler ve Futbol Federasyonu yöneticileri, herkes hata yapıyor."