Haber
Giriş Tarihi : 07-12-2015 17:46   Güncelleme : 07-12-2015 20:51

Belediye başkanları Beyoğlu'nda toplanıyor

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın ev sahipliğinde farklı partilere mensup belediye başkanlarıbir araya gelecek.

Belediye başkanları Beyoğlu'nda toplanıyor

MARMARA BÖLGESİ BELEDİYE BAŞKANLARI BEYOĞLU’NDA TOPLANIYOR

 

 

BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN’IN EV SAHİPLİĞİNDE FARKLI PARTİLERE MENSUP BELEDİYE BAŞKANLARI BİR ARAYA GELECEK

 

TOPLANTIDA, BELEDİYE BAŞKANLARINA BEYOĞLU’NDA DEVAM EDEN OKMEYDANI KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ, İSTİKLAL CADDESİ RESTARASYON VE RENAVASYON PROJESİ, EMEK SİNEMASI VE TARLABAŞI YENİLEME PROJESİLERİ HAKKINDA BİLGİ VERİLECEK

    

Beyoğlu Belediyesi tarafından, belediyecilik faaliyetleri üzerine istişarelerde bulunmak ve tecrübe paylaşımlarıyla daha etkin yerel yönetim hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla düzenlenen “Beyoğlu Başkanlar Buluşması” Beyoğlu Belediye binasında gerçekleştirilecek.

 

AK Partili ve Cumhuriyet Halk Partisinin Belediye başkanlarının katılacağı değerlendirme toplantısıyla, Beyoğlu’nda devam eden Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi Değerlendirme, İstiklal Caddesinde Restarasyon ve Renavasyon Gezisi, Emek Sineması Gezisi ve Tarlabaşı Yenileme Projesi hakkında değerlendirme yapılacak.

 

Çok sayıda ilçe belediye başkanının katılacağı programa, siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

PROGRAM

Tarih  : 08 Aralık 2015 Salı 

Saat    : 11.00 - 15:00

Yer      : Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası

  • Yerel Yönetim ve Belediyelerin Öncelikleri,
  • Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi Değerlendirme,
  • İstiklal Caddesinde Restarasyon ve Renavasyon Gezisi,
  • Tarlabaşı Yenileme Projesi Inceleme,
  • Emek Sineması Gezisi