Haber
Giriş Tarihi : 17-01-2018 16:29   Güncelleme : 17-01-2018 16:29

BAŞKAN DEMİRCAN ŞİŞLİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Şişli’de vatandaşlarla bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Bir ışık var, bir dua var, bir inanç var burada. Zaten inancımız olmazsa geleceğimiz de olmaz. Biz devletimizle, milletimizle ve askerimizle varız.” dedi.

BAŞKAN DEMİRCAN ŞİŞLİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

 

Her fırsatta Beyoğlu’nu adım adım dolaşarak vatandaşlarla bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, bu kez Şişli sakinleriyle buluştu. AK Parti Şişli İlçe Başkanlığı tarafından Feriköy Jasmine Düğün Salonunda gerçekleştirilen Mahalle Buluşmasına; Şişli Duatepe, Paşa ve Yayla Mahalleleri mahallelerinde oturan çok sayıda vatandaş katıldı. Şişli sakinleriyle uzun uzun sohbet eden Başkan Demircan, Beyoğlu’nda yapılan çalışmalarla ilgili de bilgi verdi.

 

BİR IŞIK, BİR DUA, BİR İNANÇ VAR BURADA

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Şişli sakinlerinin gösterdiği ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gecenin bu vaktinde AK Belediyecilikle yönetilmeyen Şişli’de, bu salon tıka basa doluyorsa demek ki, bir ışık var, bir dua var, bir inanç var burada. Zaten inancımız olmazsa geleceğimiz de olmaz. Cenabı Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Aramızdaki fitnecilere ve hainlere fırsat vermesin. Biz her zaman tek bayrak, tek vatan, tek millet, tek devlet diyoruz. Çünkü bu coğrafyada bir bölündün mü bizi lokma lokma yutarlar. Biz devletimizle, milletimizle ve askerimizle varız.” dedi.

 

BAŞKANIMIZI ARAMIZDA GÖRMEKTEN ÇOK MUTLU OLDUK

AK Parti Şişli İlçe Başkanı Fuat Günday ise, “Girmiş olduğu her seçimde oylarını arttırarak yeniden belediye başkanı seçilen, AK Belediyeciliğin Beyoğlu’nda ki mimarı Sayın Ahmet Misbah Demircan başkanımızı aramızda görmekten çok mutlu olduk. AK Belediyeciliğin bugün Beyoğlu’ndaki uygulamalarını bizzat belediye başkanımızın ağzından dinledik. Artık Şişli’de de AK Belediyeciliğin zamanı gelmiştir. Allahın izniyle 2019 da Şişli Belediyesi de sizlerin desteği ve duasıyla AK Belediyecilikle buluşacaktır.” ifadelerini kullandı.