İstanbul
Giriş Tarihi : 20-12-2012 20:55

Başkan Demircan öğrencilerle çok mutlu

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın öğrencilerle buluşmasının adresi bu kez Hasköy İlköğretim Okulu oldu.

Başkan Demircan öğrencilerle çok mutlu
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan okul buluşmalarında Hasköy ilköğretim okulu öğrencileri ile bir araya geldi.
 
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın geleneksel okul  ziyaretleri  devam ediyor. Bu hafta ziyaret ettiği Hasköy İlköğretim Okulu’nda sevgiyle karşılanan  Demircan’a Beyoğlu Belediyesi meclis üyeleri ve birim müdürleri de eşlik etti. Çocuklarla sevgi dolu bir iletişim içinde olan Demircan,  gittiği okullarda yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Demircan gittiği her okulda olduğu gibi burada da öğrencilerle yakından ilgilenerek sorunları dinledi. Ziyaret sırasında tüm sorunlarını ve isteklerini paylaşan öğrenciler Demircan ile fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.
 
Okul Yönetiminden Demircan’a Teşekkür...
Okul idaresi ve öğretmenler eşliğinde okulu gezen Demircan daha sonra okul aile birliğinin ve velilerinde katıldığı değerlendirme toplantısına geçti. Toplantıda okulun sorunları, öğrencilerin ihtiyaçları ve spor malzemelerinin eksikliği gibi birçok konu hakkında bilgi aldı, destek olacaklarını belirtti. Geçen yıl ki ziyaret sırasında belirtilen okulun badanasının yenilenmesi, sandalye eksikliği ve çay ocağı gibi birçok eksiğin söz verildiği gibi giderildiğini söyleyen okul yönetimi Demircan’a teşekkür etti.