İstanbul
Giriş Tarihi : 18-11-2015 00:34   Güncelleme : 18-11-2015 00:49

BAŞKAN DEMİRCAN NAMIK KEMAL İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

BEYOĞLU- Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 12 yıldır gelenekselleşen “Okulda buluşalım” programları kapsamında Namık Kemal İlkokulunu ziyaret ederek öğrenci, öğrenciler, velileri ve okul idari heyeti ile bir araya geldi.

BAŞKAN DEMİRCAN NAMIK KEMAL İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ
  • BAŞKAN DEMİRCAN NAMIK KEMAL İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ
  • ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM
  • BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN:
  • “ 12 SENEDİR YAPTIĞIM İŞLER KARŞILIĞINDA HALKIN YANIMDA OLDUĞUNU HİSSETMEK BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR”

 

           (GÖRÜNTÜLÜ-FOTOĞRAFLI)

           BEYOĞLU- Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 12 yıldır gelenekselleşen “Okulda buluşalım” programları kapsamında  Namık Kemal İlkokulunu ziyaret ederek öğrenci, öğrenciler, velileri ve okul idari heyeti ile bir araya geldi.

 

          Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu’nda 12 yıldır gelenek haline gelen “Okulda Buluşalım” programı kapsamında Cihangir’de bulunan Namık Kemal İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrenci ve veliler ile bir araya geldi. Okulun girişinde Başkan Demircan’ı çiçeklerle karşılayan öğrenciler büyük sevinç yaşadılar. Başkan Demircan’a Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleri eşlik etti.

 

BİZİ SİNEMAYA GÖTÜRÜR MÜSÜN?

Okul bahçesinde minik öğrencileri selamlayan Başkan Demircan, çocuklara, benden ne istiyorsunuz? diye sorarak gelen talepleri tek tek dinledi. Öğrencilerin Başkan Demircan’a voleybol, futbol sahası talebinde bulunmasının yanı sıra, bir öğrencinin bizi sinemaya götürür müsün? sorusuna ‘evet, tabi ki götürürüm’ cevabı öğrencilerin arasında sevinç ve alkışla karşılandı. Daha sonra da okul yönetimi, öğretmenler, veliler ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Demircan, okul ve mahalle ile ilgili gelen talepleri dinledi.

 

           ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM 

Mahalle muhtarları başta olmak üzere toplantıya katılanlara söz vererek gelen talepleri dikkatle dinleyen Başkan Demircan, halkın olumlu ve olumsuz düşüncelerinin belirleyici olduğunu ifade ederek yaptığı konuşmada, “12 senedir elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Sadece yaptığım işler karşılığında halkın yanımda olduğunu hissetmek beni çok mutlu ediyor,” dedi.

 

           OKUL MÜDÜRÜ ÜMİT BÜLÜÇ’TEN TEŞEKKÜR

Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı ise Başkan Demircan’ın hiçbir zaman okullardan elini çekmediğini ve her türlü desteği verdiğini söyledi. Okul müdürü Ümit Bülüç ise yaptığı konuşmada, Namık Kemal İlkokulu’nun Başkan Demircan sayesinde Beyoğlu’ndaki sayılı okullar arasına girdiğini belirterek, “Beyoğlu Belediyesi’nin katkılarıyla, okulumuz 12 yıl ile kıyaslandığında yemekhanesinden tutun da bahçesine kadar çok büyük değişiklikler oldu. Her şey için öğrencilerimiz ve veliler adına teşekkür ederiz,” ifadelerini kullandı.