İstanbul
Giriş Tarihi : 21-09-2013 16:32

AK Parti’den Beyoğlu Emniyet Müdürü Hakkı Akçal'a ziyaret

AK Parti Beyoğlu İlçe Teşkilatı, Gezi Parkı olaylarının meydana geldiği Taksim’den sorumlu Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Akçal’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti’den Beyoğlu Emniyet Müdürü Hakkı Akçal'a ziyaret
AK Parti Beyoğlu İlçe Teşkilatı Beyoğlu Emniyet Müdürü Hakkı Akçal'ı makamında ziyaret etti.
 
Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarete, AK Parti İstanbul Milletvekili Sevim Savaşer, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Rüstem Dindarol, Kadın Kolları Başkanı Yaprak Arıman, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Harun Muş, Adem Süzgün, Suna Üstüner, Sedat Öksüz ve Beyoğlu Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Güvenç katıldı.
 
Rüstem Dindarol, "kurumlarımız ile işbirliğini çok önemsiyoruz..."
 
Son zamanlarda Türkiye ve Dünya gündemine oturan, Taksim’de cereyan eden Gezi Parkı olaylarının konuşulduğu ziyarette AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Dindarol, Beyoğlu’nun huzuru için kurumların çok önemli olduğunu belirtti.
 
Dindarol, “AK Parti Beyoğlu İlçe Teşkilatı olarak kurum ziyaretlerimiz verimli ve yararlı bir şekilde devam ediyor. Beyoğlu’nda huzur ortamını korumak için kurumlarımızın çalışmalarını ve onlarla işbirliğini çok önemsiyor ve değer veriyoruz. Bizler kurumların yaptıkları hizmetlere yardımcı olmak noktasında her zaman sizlerin yanınızdayız” dedi.
 
Sevim Savaşer, "polisimizin, emniyetimizin her zaman yanındayız..."
 
AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Sevim Savaşer ziyarette “Emniyet teşkilatımız vatandaşımızın güvenliği için, her türlü tehlikeye karşı günün 24 saati durmaksızın çalışıyor. Beyoğlu ilçemiz ise son zamanlarda birçok olayın gerçekleştiği, hassas bir bölge. Biz hükümet olarak, polisimizin, emniyetimizin her zaman yanındayız” dedi.
 
Hakkı Akçal, " sizlerin ve vatandaşlarımızın her zaman desteğini aldım..."
 
Ziyaretten oldukça memnun olduğu gözlenen Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Akçal ise ilçede yaptıkları çalışmalardan bahsederek gezi olaylarını değerlendirdi.
 
Akçal, “Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Beyoğlu’nda göreve başladığım günden itibaren sizlerin ve vatandaşlarımızın büyük desteğini aldım. Beyoğlu’nda huzuru sağlamak için arkadaşlarımla birlikte 24 saat durmaksızın çalışıyoruz” dedi.