Yaşam
Giriş Tarihi : 15-06-2013 00:28

Ahmet Baha Öğütken’den öğrencilere bisiklet

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmat Baha Öğütken, 2012-2013 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle yayımladığı mesajda; karne notu en iyi ve en kötü olan öğrenciye bisiklet hediye edeceğini duyurdu.

Ahmet Baha Öğütken’den öğrencilere bisiklet
Ahmet Baha Öğütken Facebook sayfasından yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Sevgili çocuklar,

Bir eğitim döneminin daha sonuna geldiniz. Bugün karnenizi aldıktan sonra evlerinize bazılarınız mutlu, bazılarınız üzüntülü döneceksiniz.

Önce mutlu dönen yavrularımıza seslenmek istiyorum. Bütün sene çalıştınız ve çalışmanızın meyvesi olarak da başarılı bir karne ile eve dönüyorsunuz. Ve bunun neticesinde de güzel bir yaz tatili geçirmek en doğal hakkınız. En başarılı karneyi getiren bir evladımıza başarısının ödülü olarak bir bisiklet armağan edeceğim.

Karnesinde kırık notlar olan çocuklar, sizler de üzülmeyin. İnanıyorum ki hepiniz daha çok çalışacak ve bu kırıkları düzelteceksiniz. Bu sebeple, sizlere olan inancımın bir göstergesi olarak en kötü karne sahibi olan evladımıza da, daha çok çalışarak tüm kırıklarını düzeltme sözü vermesi kaydıyla, bir bisiklet hediye edeceğim.

Bunun için karnelerinizin bir kopyasını, adını soyadınız, velinizin adı, velinizin telefonu, adresiniz, okuduğunuz okul ve öğretmeninizin adı soyadını karne@ahmetbahaogutken.com.tr adresine e-mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

Bisiklet hediyesi sadece İstanbul 2. Bölge ilçelerinde okuyan, 1. - 8. sınıf öğrencileri için geçerlidir. (2. Bölge ilçeleri Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu’dur)

En kötü ya da en iyi karnenin birden fazla olması durumunda sırası ile yaşı en küçük yavrumuza, yaşların da eşit olması durumunda karnesini ilk önce gönderene bisiklet armağan edeceğim.

Çocuklarımız, hepimizin geleceği, güven ve kıvanç kaynağıdır.

Sevgilerimle,