Teknoloji
Giriş Tarihi : 20-11-2021 04:10   Güncelleme : 20-11-2021 04:10

50 doların altındaki en iyi Black Friday teknoloji fırsatları

Akış cihazlarında, oyun çevre birimlerinde ve daha fazlasında tasarruf sağlayan en iyi Kara Cuma fırsatlarından bazılarını şu anda 50 dolardan daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz.

50 doların altındaki en iyi Black Friday teknoloji fırsatları

Bu günlerde 50 ABD doları size ne kazandırabilir? Görünüşe göre oldukça fazla; Sadece nereye bakacağını bilmen gerek. Amazon, Target ve Walmart gibi perakendecilerde alışverişinizi erken yapmak için en iyi Kara Cuma erken fırsatlarını zaten topladık. Ancak kısıtlı bir bütçeniz varsa veya bankayı kırmayacak hediyeler arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Amazon'un en yeni akış çubuğu, hem Roku hem de Chromecast cihazlarına sağlam bir alternatiftir. Fire TV Stick 4K Max şu anda Amazon'da 20 dolarlık bir indirimden yararlanıyor ve son fiyatı sadece 35 dolara indiriyor. İncelememizde Chris Welch, "iyileştirmeler küçük ama ekstra paraya değer" dedi. Kapsamlı bir görüntüleme uygulamaları kitaplığına sahip olan Fire TV çubuğu, minimum kurulumla görüntüleme seçeneklerinizi genişletmenin harika bir yolu olmaya devam ediyor.

Amazon Fire TV Stick 4K Max (2021)

35 $55 %37 indirim

Fire TV Stick 4K ile karşılaştırıldığında gelişmiş bir performansa sahip, Amazon'un en yeni akış çubuğu ayrıca Wi-Fi 6, Dolby Vision, HDR, HDR10 Plus ve Dolby Atmos'u da destekler. Çubukla birlikte gelen daha yeni uzaktan kumandası, ayrıca canlı TV programları ve uygulamaları için kullanışlı kısayollar sunar.

Amazon'da 35 ABD doları