ENGELLİLERİN HAYVANAT BAHÇESİ KEYFİ

Güngören Belediyesi, engelli vatandaşlar için Darıca’da bulunan Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’na tur düzenledi.

ENGELLİLERİN HAYVANAT BAHÇESİ KEYFİ

 

Güngören Belediyesi tarafından gerçekleştirilen engelliler gezisinin bu seferki durağı darıca hayvanat bahçesi oldu. Darıca’da bulunan hayvanat bahçesini gezen engelliler ve aileleri keyifli anlar yaşadı.

Güngören Belediyesi, engelli vatandaşlar için Darıca’da bulunan Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’na tur düzenledi. Düzenlenen geziye 102 engelli vatandaş ve aileleri katıldı. Engelli vatandaşlar gezi boyunca keyif dolu anlar yaşarken, engelli vatandaşların aileleri de bu güzel anların bol bol fotoğrafını çekti. Gördükleri hayvanları ilgiyle izleyen vatandaşlar onlarla selfie çekmeyi de ihmal etmedi.

“Engellilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor”

Güngören Belediyesi yetkilileri engellilere yönelik farkındalık oluşturmak istediklerini belirterek, “Biz engelli vatandaşlarımızla alakalı olarak onların dezavantajlarını gidermeye yönelik faaliyetlerimizi yıl boyunca yapmaya gayret ediyoruz. Vatandaşlarımıza mutlu bir zaman yaşatmak istedik” diye konuştu. 102 engelli ve ailesine gezinin akabinde Darıca Sosyal Tesislerinde yemek ikram edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soğuk hava dalgası geliyor
Soğuk hava dalgası geliyor
Aamir Khan İstanbul’da yaşayan Hintlilerle buluştu
Aamir Khan İstanbul’da yaşayan Hintlilerle buluştu